Експерт розповів про російський "тіньовий" уряд на Донбасі

Інформація німецького видання Bild про російський тіньовий уряд "ДНР" повністю підтверджує інформацію групи ІС кінця минулого року про те, що "головним наглядачем» від Путіна на окупованих територіях Донбасу був призначений заступник голови уряду РФ Д. Козак.

Про це повідомив Дмитро Тимчук.

 - Пізніше нас збентежив той факт, що продовжив свою кураторську діяльність і колишній головний "куратор Новоросії" В.Сурков. Схоже, скринька відкривається просто: при спробах Путіна створити на Донбасі якісь квазідержавні утворення, в минулому році в Кремлі вирішили "розділити обов'язки" з управління окупованими територіями: Козак виконує адміністративні функції, а Сурков залишається ідеологом і "послом з особливих доручень" для "ЛДНР "з найширшими повноваженнями. Обидва вони разом і є  обличчям "гауляйтера Новоросії" від Путіна. Два в одному, - зіронізував він.

Рекомендуємо прочитати

Демократичній Молодіжній раді Києва бути

24 квітня, з ініціативи «Батьківщини Молодої» відбулася зустріч лідерів київських осередків «Батьківщини Молодої», «Студентської Свободи», «Молодіжного крила об’єднання «Самопоміч», ГО «Сокіл» та молодіжної групи Реанімаційного Пакету Реформ із Секретарем Київської міської ради Володимиром Прокопівим з питання створення молодіжної ради у Києві....

Це може бути цікавим

Под Киевом мужчина открыл стрельбу в ночном клубе

В результате происшествия был ранен охранник, стрелок задержан....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Дослідження показало, що більшість великих українських компаній перебувають в офшорах

Більшість великих приватних компаній використовують офшори....