У київській школі розгорівся скандал через поведінку вчителів

Поведінка вчителів київської школи № 78 обурила батьків учнів 5А класу і змусила їх хвилюватись за психологічний стан дітей. 17 березня батьки подали кілька скарг, пише Українська правда. Життя.

Перша – директорові на вчителів зарубіжної літератури та основ здоров’я "за жорстке, негуманне ставлення до дітей і казарменні методи виховання, приниження їхніх особистостей".

Наталя та її син – вимушені переселенці з Криму. Вони виїхали до Києва у квітні 2014 року, одразу після псевдореферендуму.

Хлопець пішов до школи, яка була найближче до нового дому. Наталя розповідає, що у школі пішли їм назустріч і прийняли до 4 класу, де процес адаптації проходив добре.

У цьому навчальному році хлопець перейшов до 5А класу, і викладала у нього вже не одна вчителька, а різні учителі.

Згодом він почав скаржитись на головний біль після уроків, бо вчитель кричить, а потім зовсім відмовився йти на урок.

- Перед 8 березня моя дитина сказала мені: не води мене до школи, я не можу там сидіти. Він став сонним і не міг займатись із репетитором з англійської мови, – підтвердила Наталя, мама п’ятикласника.

Схожі проблеми були і у інших учнів класу. Як повідомила Ольга, мама одного з хлопців, – її син ще минулого року мав проблеми зі здоров’ям через стосунки із іншою вчителькою.

Батьки ініціативної групи вирішили записати те, що відбувається у школі. На них чутно, як вчитель основ здоров’я кричить комусь із учнів: Ты нормально себя чувствуешь с самого утреца? Тогда если ты не знаешь, я тебе расскажу. Когда входят в кабинет с утреца, говорят: доброе утро, извините за опоздание. А не вошел и рычишь, как ненормальный.

- Если первый урок у 5А класса, значит, день уже не удался, – каже на записі педагог.

Вчителька також використовує фрази "закрыли рты" і "я не давала тебе слова".

Її колега, вчителька зарубіжної літератури, грубо командує дітям "Встали!", зізнається їм "Если бы вы только знали, как вы меня достали" і звертається до учня "рот свой закрой".

За словами мам учнів Наталі та Ольги, батьківські зібрання у школі не проводились з вересня, а на їхні прохання влаштувати позачергові класний керівник та адміністрація відповідали мовчанням, тож владнати ситуацію не вдавалося.

Тепер вони вимагають відсторонити цих учителів від роботи з 5А.

У свою чергу директор школи Світлана Гаєва заявила, що після прослуховування аудіозаписів було прийнято рішення перевести викладачів до іншого класу: Ці вчителі у цьому класі викладати не будуть. Вони попереджені і у своїх пояснювальних записках пообіцяли таким чином з дітьми більше не спілкуватись.

За словами директорки, школа збирала колектив, який обговорював ситуацію: Вчителі на зборах самі говорили, що вони неправі, і підірвали свій авторитет.

Рішення про дисциплінарне стягнення повинне прийняти Печерське районне управління освіти, до якого звертається директор школи.

Читайте також: Кияни вимагають узаконити виступи музикантів в публічних місцях

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Ученые открыли новый вид вымерших дельфинов

Ученые обнаружили ранее неизвестный вид древних дельфинов, существовавший около 30 млн лет назад....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Археологи узнали, как создавалась китайская «терракотовая армия»

Анализ состава глины «терракотовой армии» показал: каждая гончарная мастерская, принимавшая участие в строительстве гробницы императора Китая, могла обладать ун....