Порошенка просять втрутитися через звільнення Сакварелідзе

Порошенка просять втрутитися через звільнення Сакварелідзе

Президент України Петро Порошенко повинен висловити свою позицію «недвозначно, чітко і різко» щодо звільнення з посади заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе. Про це повідомив у себе в Facebook глава Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі.

Це той випадок, коли президент як гарант конституції повинен висловити свою позицію недвозначно, чітко і різко. І не тому, що це буде на користь кого-небудь з нас, а заради державності, цілісності і великого майбутнього України, — підкреслив Саакашвілі.

Він нагадав, що при призначенні Сакварелідзе в Одесу президент дав йому мандат «допомогти боротися з мафією і навести порядок»

Він [Сакварелідзе] порушив цілу серію кримінальних справ щодо махінацій, пов’язаними з Ківаловим, з мерами міст по всій Одеській області, а також з місцевими представниками Блока Петра Порошенка. Сьогодні його зняття обгрунтували листом підписаним главою Одеської мафії Ківаловим і міжнародним шахраєм Голубєвим, представником БПП, — вважає Саакашвілі.

Прецедент, коли прокурора знімають за офіційною вимогою місцевого, до того ж поміченою в сепаратизмі, організованого кримінального угрупування матиме дуже тяжкі наслідки для країни, — переконаний губернатор Одеської області.

Читайте також: Тимошенко хоче прийняття 18 законів в обмін на входження в коаліціюзагрузка...

Читайте також

Коментарі