Я не «тушка» і не «політична проститутка», — Томенко

Я не «тушка» і не «політична проститутка», — Томенко

Народний депутат Микола Томенко стверджує, що не є «тушкою» і не займається «політичною проституцією».

Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook, коментуючи інформацію про можливе позбавлення його мандата за вихід з фракції «Блок Петра Порошенка».

За його словами, «політична проституція» «це передовсім ментальний стан політика, який за місце для своє дупи чи своїх родичів біля влади готовий продати і переконання і душу. Для прикладу, «вбивати Януковича і його злочинне оточення на Майдані, а потім в уряді Януковича анекдоти йому і цьому злочинному оточенню травити; або продавати округи на виборах вчорашнім соратникам Ядухи-Януковича на Хмельниччині, зубикам — друзям Тулуба-Януковича на Черкащині, чи черновецьким — по всій країні та в партійному списку; або в бюджетну ніч разом з колишніми «злочинцями» Януковича залишити пільги для агроолігархів, а пенсіонерам аж 1074 гривни пенсії наділити; або хвалити й заохочувати депутатів з інших демократичних фракцій, що за спеціальний статус Донбасу чи розширення повноважень президента голосують…. це і є політична проституція й тушкування!!!» — підкреслив парламентарій.

А виступати проти такого політичного цинізму і не підтримувати його шляхом виходу з владної фракції — це називається політична позиція і переконання, — заявив Томенко.

І взагалі не варто забувати, що президенти приходять і йдуть або тікають, а нам тут, на своїй рідній землі, жити, — підсумував депутат.

Читайте також: Томенко розкритикував таємний з’їзд БПП: Я не обіцяв розбудовувати «Рошен» і закривати школизагрузка...

Читайте також