У Кривому Розі екс-регіонал підвозить жителів до дільниць — «ОПОРА»

У Кривому Розі екс-регіонал підвозить жителів до дільниць — «ОПОРА»

«Опора» презентувала відео, записане зі «старшою особою» автобуса, яка назвала себе «квартальною» і не вбачає нічого поганого в підвезенні виборців.

В приміщеннях для голосування порушень на виборах в Кривому Розі практично немає. Про це повідомила на прес-конференції координаторка Громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська.

За її даними, особливо висока явка в Інгулецькому районі Кривого Рогу, 29,9% . Частково така явка забезпечилася підвозом виборців.

Мікроавтобуси, згідно договору, замовила Криворізька міська організація ветеранів. Не виключаємо, що використовується місцевий бюджет, — зазначила вона.

Як вдалося дослідити активістам «Опори», у 2015 році з місцевого бюджету були виявлені виділення коштів на дану ветеранську організацію. Нині ж документи стоять з підписом Дабіжи Миколи Кириловича, котрий, за попередньою інформацією активістів, був депутатом попереднього скликання від «Партії регіонів» і є «почесним громадянином міста».

Незважаючи на те, що на дільницях порушень не фіксується, «Опорою» зафіксовано вже 12 інцидентів підвезення на дільницях.

Нами зафіксовано 12 інцидентів, але на кожній дільниці неодноразові підвезення, — додала Айвазовська.

Опора презентувала відео, записане зі «старшою особою» автобуса, яка назвала себе квартальною.

Я заключила договор з ветеранською організацією, — зазначає жінка на відео та додає, що не вбачає у підвезеннях пенсіонерів нічого кримінального.

Що відбувається в автобусах, ми не знаємо. Але може здійснюватись будь-який вплив на волевиявлення виборців, — зазначила Айвазовська.

Читайте також: У Кривому Розі проходять позачергові вибори мера



загрузка...

Читайте також