В київських лісах заборонять розводити багаття

В київських лісах заборонять розводити багаття

Жителям міста заборонять в київських лісах і зонах, не призначених для відпочинку, смажити шашлик, повідомляє «Город Киев«.

— Настає пожежонебезпечний період, і ми будемо перекривати в’їзд в ліси, щоб люди не заїжджали на машинах і не розводили багаття, залишаючи після себе купи сміття, – заявив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Сергій Симонов.

Він підкреслив, що в столиці взагалі слід заборонити в’їзд транспорту в лісопосадки та інші зелені зони. «На в’їздах в ліси необхідно встановити шлагбауми, вбити кілочки, щоб ніхто не зміг проїхати на машині», – додав він.

При цьому, проведення рейдів з залученням патрульної поліції не вирішує питання з такими порушниками, визнав директор «Київзеленбуду».

— Патруль не є ефективним методом боротьби з тими, хто заїжджає в ліси на машинах. Поки там знаходиться поліція, ніхто не приїжджає. Але варто їм виїхати, як люди повертаються, заїжджають, залишають після себе сміття, – уточнив він.

Він зазначив, що в Києві є близько 38 рекреаційних зон, де кияни та гості столиці можуть безпечно відпочити і посмажити шашлик.загрузка...

Читайте також