У Дніпропетровську знову протестують ракетобудівники

У Дніпропетровську знову протестують ракетобудівники

1500 працівників Конструкторського бюро «Південне» в Дніпропетровську вийшли сьогодні на акцію протесту. Про це активістам «Соціального руху» повідомили члени профспілки «Захист праці». 

Як вказано, робітники виступили проти нав’язування їм  в.о. директора з Києва.

— Протестуючі провели мітинг біля будівлі Дніпропетровської обласної держадміністрації та прийняли резолюцію, в якій зажадали відновити гендиректора Олександра Дегтярьова, звільнити керівника Державного космічного агентства України Любомира Сабодаш і попередили українська влада, що в разі невиконання законних вимог колективу перейдуть до більш радикальних і численних акцій протесту. В знак підтримки колективу КБП в акції солідарно взяли активну участь і активісти Всеукраїнської незалежної профспілки «Захист праці», що працюють на Південмаші, — йдеться у повідомленні.

Як відомо, на початку березня у Дніпропетровську відбулись масові протести працівників КБ «Південне» та «Південмашу». Вони виступали проти звільнення керівника Конструкторського бюро «Південне» Олександра Дегтярьова, а також піднімали питання існування космічної галузі в Україні.

Читайте також: Ракетобудівникам з ПМЗ після анонсу нового мітингу виплатили борг по зарплатізагрузка...

Читайте також

Коментарі