Порошенко назвав Росію джерелом терористів

Порошенко назвав Росію джерелом терористів

За словами Глави української держави, підготовлені російськими інструкторами терористи, планували масштабні теракти в таких великих містах, як Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Львів.

Тільки за минулий рік, українськими спецслужбами було виявлено 200 атак терористів, організатори яких готувалися в Росії, а конкретніше — на території Білгородської і Ростовської областей.

«Терористи планували замах на життя мирних громадян в найбільших українських містах. Мета російських терористів — це залякати мирний український народ, нашу країну, розхитати і дестабілізувати внутрішньополітичну ситуацію в нашій країні. Ці терористи — ключовий елемент тієї гібридної війни, яку сьогодні Росія веде проти Україна», — заявив Петро Порошенко виступаючи на урочистому заході з нагоди професійного свята працівників СБУ.

За словами Порошенка, українцям є сьогодні за що подякувати українські спецслужби і СБУ в цілому.

«Крім того, що СБУ затримує не тільки терористів, служба проводить потужну і досить ефективну інформаційну кампанію про свою роботу», — підкреслив Петро Порошенко і відзначив успіхи в роботі глави Служби безпеки України Василя Грицака.загрузка...

Читайте також

Коментарі