Матіос розповів подробиці вбивства Грабовського та озвучив версії слідства

Матіос розповів подробиці вбивства Грабовського та озвучив версії слідства

Заступник генерального прокурора України — головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що адвокат російського спецназівця Олександра Александрова Юрій Грабовський був убитий насильницьким шляхом з дострілюванням з вогнепальної зброї.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, про це він повідомив у п’ятницю, 25 березня, посилаючись на попередні дані.

«Попередньо можу сказати, що адвокат Грабовський був убитий насильницьким шляхом з дострілюванням з вогнепальної зброї», — заявив Матіос.

Також він повідомив, що в четвер, 24 березня, вранці в Одеській області було затримано другого підозрюваного в причетності до вбивства Грабовського, який згодом вказав на місце вбивства і поховання адвоката.

«Вчора вранці завдяки дуже скрупульозній і напруженій роботі невеликої групи кращих офіцерів Служби безпеки України… разом зі слідчими військової прокуратури Одеського СБУ затримали ще одну особу, крім заарештованого більше тижня тому, одного з виконавців зникнення адвоката Грабовського», — розповів Матіос.

Він також зазначив, що підозрювані в причетності до вбивства є громадянами України, у одного з них знайдено фальшивепосвідчення співробітника спецслужби.

Слідство перевіряє кілька версій вбивства. За словами Матіоса, крім корисливих, побутових та інших версій, слідство розглядає версію спеціально спланованої операції.

 загрузка...

Читайте також

Коментарі