Питання добудови нового корпусу «ОХМАТДИТу» зрушено з мертвої точки, – міністр

В минулому році в бюджеті було передбачено 500 млн. грн. на будівництво нового корпусу «ОХМАТДИТу», які не були реалізовані в повному обсязі, і будівництво не зрушилося з місця. Саме тому після звернення народних депутатів була створена робоча група. Спільними зусиллями ми відпрацюємо маршрутну карту, щоб довести будівництво, яке тягнеться уже 5 років, до логічного завершення.

Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час інспекції цього будівництва.

«Ми маємо перспективи добудови нового корпусу «ОХМАТДИТу». Держава виділила кошти – 395 млн гривень цього року. На відкритому конкурсі обрано нового керівника  ДП «Укрмедпроектбуд» - це Дмитро Шутовський, людина, яка може взяти на себе відповідальність. Зараз перед нами стоїть завдання визначити пріоритети – що потрібно зробити у цьому році, яким чином побудувати ефективне використання грошей», - зазначив Геннадій Зубко.

За словами урядовця, в першу чергу необхідно привести будівлю у відповідність технологічним принципам тепло-вологого режиму.  І головне – забезпечити можливість запуску окремого приміщення, яке вже цього року запрацює.

«Якщо Кабінет Міністрів України, Міністерство охорони здоров’я, ДП «Укрмедпроектбуд», Опікунська рада «ОХМАТДИТу» і головний лікар «ОХМАТДИТ» працюватимуть разом, без суперечок, ми зрушимо цю справу з місця», - додав Геннадій Зубко.

Нагадаємо 24 березня відбулася інспекція будівництва нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» у якій взяли участь Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі, члени Опікунської ради Охматдиту та директор ДП «Укрмедпроектбуд»  Дмитро Шутовський.

Рекомендуємо прочитати

Десять самых дорогих Instagram-аккаутов в мире

Всем известно, что мировые звезды кино, спорта и шоу-биза, кроме своей основной деятельности, зарабатывают еще и на рекламе....

Це може бути цікавим

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження проти Вілкула

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження проти співголови фракції "Опозиційний блок" Олександра Вілкула через несплату податків....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

До Києва не пускатимуть вантажівки

До Києва обмежать в'їзд вантажівок через спеку....