Питання добудови нового корпусу «ОХМАТДИТу» зрушено з мертвої точки, – міністр

В минулому році в бюджеті було передбачено 500 млн. грн. на будівництво нового корпусу «ОХМАТДИТу», які не були реалізовані в повному обсязі, і будівництво не зрушилося з місця. Саме тому після звернення народних депутатів була створена робоча група. Спільними зусиллями ми відпрацюємо маршрутну карту, щоб довести будівництво, яке тягнеться уже 5 років, до логічного завершення.

Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час інспекції цього будівництва.

«Ми маємо перспективи добудови нового корпусу «ОХМАТДИТу». Держава виділила кошти – 395 млн гривень цього року. На відкритому конкурсі обрано нового керівника  ДП «Укрмедпроектбуд» - це Дмитро Шутовський, людина, яка може взяти на себе відповідальність. Зараз перед нами стоїть завдання визначити пріоритети – що потрібно зробити у цьому році, яким чином побудувати ефективне використання грошей», - зазначив Геннадій Зубко.

За словами урядовця, в першу чергу необхідно привести будівлю у відповідність технологічним принципам тепло-вологого режиму.  І головне – забезпечити можливість запуску окремого приміщення, яке вже цього року запрацює.

«Якщо Кабінет Міністрів України, Міністерство охорони здоров’я, ДП «Укрмедпроектбуд», Опікунська рада «ОХМАТДИТу» і головний лікар «ОХМАТДИТ» працюватимуть разом, без суперечок, ми зрушимо цю справу з місця», - додав Геннадій Зубко.

Нагадаємо 24 березня відбулася інспекція будівництва нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» у якій взяли участь Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі, члени Опікунської ради Охматдиту та директор ДП «Укрмедпроектбуд»  Дмитро Шутовський.

Рекомендуємо прочитати

Одіозний російський депутат оконфузився під час ток-шоу

"А ви знаєте, що 80% педофілів гомосексуальні? Я вам це кажу як практик», - сказав Мілонов....

Це може бути цікавим

Вокзальная кошка втрое увеличила продажи английского журнала

Кошка по прозвищу Феликс помогла английскому уличному журналу Big Issue North продать втрое больший тираж, чем на то рассчитывал издатель....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Крісла для комп'ютера - поради при виборі

Серед офісних меблів особливе місце відведено стільцям....