Питання добудови нового корпусу «ОХМАТДИТу» зрушено з мертвої точки, – міністр

В минулому році в бюджеті було передбачено 500 млн. грн. на будівництво нового корпусу «ОХМАТДИТу», які не були реалізовані в повному обсязі, і будівництво не зрушилося з місця. Саме тому після звернення народних депутатів була створена робоча група. Спільними зусиллями ми відпрацюємо маршрутну карту, щоб довести будівництво, яке тягнеться уже 5 років, до логічного завершення.

Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час інспекції цього будівництва.

«Ми маємо перспективи добудови нового корпусу «ОХМАТДИТу». Держава виділила кошти – 395 млн гривень цього року. На відкритому конкурсі обрано нового керівника  ДП «Укрмедпроектбуд» - це Дмитро Шутовський, людина, яка може взяти на себе відповідальність. Зараз перед нами стоїть завдання визначити пріоритети – що потрібно зробити у цьому році, яким чином побудувати ефективне використання грошей», - зазначив Геннадій Зубко.

За словами урядовця, в першу чергу необхідно привести будівлю у відповідність технологічним принципам тепло-вологого режиму.  І головне – забезпечити можливість запуску окремого приміщення, яке вже цього року запрацює.

«Якщо Кабінет Міністрів України, Міністерство охорони здоров’я, ДП «Укрмедпроектбуд», Опікунська рада «ОХМАТДИТу» і головний лікар «ОХМАТДИТ» працюватимуть разом, без суперечок, ми зрушимо цю справу з місця», - додав Геннадій Зубко.

Нагадаємо 24 березня відбулася інспекція будівництва нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» у якій взяли участь Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі, члени Опікунської ради Охматдиту та директор ДП «Укрмедпроектбуд»  Дмитро Шутовський.

Рекомендуємо прочитати

Посадовці закупили в "ДНР" обладнання для волинських шахт

На корупційних закупівлях обладнання з тимчасово окупованих територій для вугільної промисловості на Волині викрили місцевих посадовців....

Це може бути цікавим

У Києві помітили незвичайних білих птахів

На Троєщині місцеві жителі сфотографували дивних білих птахів, які схожі на великих виробів....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Зустріч Волкера і Суркова відбудеться у закритому режимі

Зустріч спеціального представника США з питань України Курта Волкера з помічником президента Росії Владиславом Сурковим відбудеться у Мінську у закритому для пр....