Легендарні фінські готи The 69 Eyes представлять в Києві свій одинадцятий альбом Universal Monsters.

Місце: клуб Sentrum, вул. Шота Руставелі, 11

Дата: 12 жовтень 2016 року

Квитки: 580-1500 грн,
Зустріч в Вконтакте
Зустріч в Facebook
Організатор: Happy Music Group

The 69 Eyes утворилася в далекому 89-му в Гельсінкі. І за ці роки група почала збирати стадіони і встигла підкорити весь світ, як би пафосно це не звучало. У багатьох країнах музиканти мають віддані фан-клуби, аж до Японії. The 69 Eyes відкрили новий стиль музики — goth’n’roll — готична меланхолія, змішана з сильною енергією рок`н`ролла. І знайти своє власне характерне звучання групи допоміг їх земляк Віллі Вало з групи HIM.

За свій похмурий образ група отримала прізвисько «вампіри з Гельсінкі», а фронтмен і автор слів Юрки Ліннанківі став культовою особистістю практично для всіх готик-ком’юніті світу. Забавно, що крім цього він є ще й Послом Доброї Волі UNICEF і володарем наукового ступеня в галузі аналітичної хімії.

На рахунку групи незліченну кількість синглів, живих альбомів, відеокліпів і 10 повноцінних студійних альбомів. Одинадцятий LP під назвою Universal Monsters, затамувавши подих, чекають безліч шанувальників у квітні 2016-го. А українським шанувальникам пощастить почути альбом наживо в київському клубі Sentrum 12-го жовтня.

В даний момент над ним працюють лейбл Nuclear Blast Records і продюсер Джонні Лі Майклс, який курирував не тільки зведення альбому, а й виступив у ролі клавішника і бек-вокаліста. Сама група обіцяє, що Universal Monsters буде звучати в дусі їх кращих за всі роки робіт, але також мати власні «фішки»: кельтські мотиви зі струнними аранжуваннями в стилі Енніо Морріконе, звучання флейти корінних американців і співом, таким, якою була колись музика під час завоювання заходу, дивний французький рок нової хвилі з хором … «Ніхто не пише музику так, як це робимо ми! Це наше життя, це те, у що ми віримо, «- пояснює всі ці музичні експерименти вокаліст The 69 Eyes.

Автором обкладинки альбому Universal Monsters, як і першого відеокліпу, став фінський режисер і фотограф Віллі Юріккала, відомим завдяки своїм роботам з NIGHTWISH, AMORPHIS, HIM, APOCALYPTICA і MICHAEL MONROE. З назви альбому можна здогадатися, що музиканти в ньому представлені у вигляді монстрів з фільмів і коміксів, підкреслюючи тим самим безсмертя цих непідвладних часу істот. «Обкладинки продумувалися і створювалися на зразок олдскульних CD-дисків — пам’ятаєте той час, коли брошури в дисках були настільки ж захоплюючими, як і самі диски? У нашому альбомі буде 5 різних обкладинок, зібраних воєдино — кожен учасник групи постане в своєму образі, відповідному духу альбому. Віллі вдалося вловити саму атмосферу старого кінематографа під час фотосесій без використання якогось особливого гриму і ретельної пост-обробки. THE 69 EYES — всесвітні монстри rock ‘n’ roll-а — не так вже й багато нас таких залишилося, — каже вокаліст THE 69 EYES. — Тому мені хочеться, щоб наші фанати змогли отримати копію альбому, взяти його в руки і випробувати незабутні відчуття від нашого творіння! Саме так, як ми його і задумали».

Група 69eyes в мережізагрузка...

Читайте також

Коментарі