БПП пропонує кандидатуру Гройсмана на пост прем’єра — Сюмар

БПП пропонує кандидатуру Гройсмана на пост прем’єра — Сюмар

Фракція в парламенті «Блок Петра Порошенка» запропонувала кандидатуру спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана на пост прем’єр-міністра України. Про це заявила заступник голови фракції «Народний фронт» Вікторія Сюмар, передає РБК-Україна.

— Ми раді насправді, що зараз наші партнери з найбільшої фракції коаліції — Блоку Петра Порошенка нарешті запропонували, відгукнулися на нашу пропозицію запропонувати свого кандидата в прем’єр-міністри, бо саме Блок Петра Порошенка виступив ініціатором того, що не може більше працювати з урядом Арсенія Яценюка. Власне, висуваючи цього кандидата, лідер фракції БПП заявив, що вони розглядали варіант технократичного уряду, але не побачили під нього голосів, відповідно вони запропонували варіант партійного уряду, який від БПП міг би очолити Володимир Борисович Гройсман,- сказала Сюмар

Вона зауважила, що фракція НФ очікує програму діяльності уряду на чолі з Гройсманом або текст нової коаліційної угоди. На засіданні фракції 28 березня «Народний Фронт» збирається обговорити кандидатуру прем’єра, його програму і позиції нової коаліційної угоди.

Парламентар також повідомила, що БПП запропонувала НФ посаду спікера парламенту, якщо НФ погодиться на кандидатуру Гройсмана.

При цьому Сюмар зазначила, що за кандидатуру нового прем’єра Рада може проголосувати вже 31 березня.

— Все можливо. Подивимося на динаміку надходжень пропозицій, — підкреслила вона.

Читайте також: Теорія «великого стрибка» Яресько призведе до «технократичної поразки»загрузка...

Читайте також