Я – не синдром, я – дитина: Лучани відзначили Міжнародний день людини...

Я – не синдром, я – дитина: Лучани відзначили Міжнародний день людини з синдромом Дауна

Як це бути особливим відчули лучани під час акції «Багато шкарпеток», організованої ВОГО «Батьків із синдромом Дауна» за підтримки СНУ імені Лесі Українки.

Студенти роздавали інформаційні листівки про Всесвітній день людей із синдромом Дауна та про громадські організації, які допомагають особливим людям. Лучани також взяли участь у акції «A lot of sock’s» («Багато шкарпеток»): одягнули різнокольорові шкарпетки, щоб відчути яку посилену увагу щодня відчувають діти сонця. Нашою метою було бажання показати, що усі сонячні діти ілюструють девіз «Я – не синдром, я – дитина» , — каже одна з організаторів акції Вікторія Колодяжна.

Співорганізатори зустрічі розповіли про особливості запровадження інклюзивної освіти в Україні, наголосили про важливість виховання у дітей, молоді толерантного, співчутливого ставлення до людей із особливими потребами.

Зворушливим етапом зустрічі став спільний флешмоб дітей, батьків та гостей зустрічі.

Тільки разом, спільно ми можемо змінити цей світ на краще, — кажуть організатори.

Довідка: 21 березня — Міжнародний день людей з синдромом Дауна. Свято було засновано на VI міжнародному симпозіумі по синдрому Дауна, проведеному в Пальма де Майорка, за ініціативою правлінь Європейської та Всесвітньої асоціацій Даун-синдром. Вперше цей День стали щорічно відзначати з 2006 року.

Читайте також: «Владі видніше» — синдром московського Криму

 загрузка...

Читайте також

Коментарі