Вчительство України запрошують на (не)конференцію до Луцька

В останній день березня на Волині відбудеться (не)конференція міні-EdCamp Lutsk-2016 – унікальна платформа професійного зростання для вчительства України.

Про це під час прес-конференції 22 березня заявили організатори заходу.

"Ми будуємо спільноту відповідального вчительства", - такий лозунг EdCamp у Луцьку.

- Особливістю заходу є те, що учасники самі обирають сесії, які їм видаються найбільш цікавими і потрібними та виборюють право їх проводити. Акцент ми робимо на тому, щоб вчительські голоси були почуті, - каже координаторка заходу Оксана Доманська.

Серед запрошених експертів міні-EdCamp є помічниця аташе з питань культури Посольства США в Україні Олександра Єгорова, викладачка Вольдорфської школи у м. Кьольн Ярослава Терлецькі, експертка Гендерного інформаційно-аналітичного центру "Крона" Олена Малахова, викладачі Тернопільського національного університету ім. Володимира Гнатюка, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.

- Проведення міні-EdCamp Lutsk-2016 покликане збагатити учасників і учасниць заходу новими ідеями, новим змістом і новими технологіями в освіті, - зазначає директор Луцького педагогічного коледжу Петро Бойчук.

Оргкомітет наголошує, що (не)конференція проводитиметься у форматі дискусійного заходу, особливостями якого будуть проблемні та подіумні дискусії, тренінги, творчі майстер-класи, на десерт учасників обіцяють потішити виставою ґендерного театру Луцького педагогічного коледжу.

Організатори сподіваються напрацювати конкретні пропозиції до органів влади задля покращення якості надання освітніх послуг в Україні.

По закінченню (не)конференції 50 учасників - вчителів та методистів з районів, котрих обирали шляхом анкетування та телефонного інтерв'ювання - отримають сертифікати.

Вхід на міні-EdCamp Lutsk-2016 - вільний, то ж оргкомітет радий бачити усіх, кому небайдужа проблема освіти в України та хто хоче долучитися до якісних змін.

ДовідкаEdCamp уперше проведено у 2010 році натхненними едукаторами з Філадельфії (США). Зараз понад 550 заходів об’єднали 25 000 вчителів і різних стейкхолдерів навчального процесу з усіх куточків земної кулі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань. Україна – 24-та країна у світі, яка приєдналася до міжнародної спільноти (не)конференцій EdCamp.

На Волині захід відбудеться завдяки перемозі грантової заявки Оксани Домарацької, вчительки початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Деревок Любешівського району Волинської області, за сприяння викладачок Луцького педагогічного коледжу: Галини Єрко, Ірини Ковальчук, Лариси Констанкевич.

Читайте також: Українці вперше попрацюють над розробками для NASA

Рекомендуємо прочитати

Число загиблих під час вибуху на стадіоні в Манчестері досягло 22 осіб

У поліції британського Манчестера заявили, що кількість жертв теракту на стадіоні від вибуху зросла до 22 осіб....

Це може бути цікавим

Ученые пересмотрели место появления первых людей

Международный коллектив антропологов пересмотрел сроки и место появления первых представителей Homo (люди)....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве прогремел взрыв возле офиса добровольческого батальона

Ночью неизвестные бросили гранату в офис "Национального корпуса", бывшего "Азова"....