В Україні за Януковичем досі числиться санаторій «Салют» — Соболєв

В Україні за Януковичем досі числиться санаторій «Салют» — Соболєв

Депутат Верховної Ради Єгор Соболєв повідомив, що санаторій «Салют» в центрі Києва досі не повернули в комунальну власність міста. Про це він написав у Фейсбук.

Навесні 2012 року ми захопили кабінет тодішнього голови КМДА, ставленика Партії регіонів Олександра Попова. Одна з вимог — розірвати укладену ще за Черновецького шахрайську угоду, за якою санаторій «Салют» опинився у власності підставної компанії.

Приватизація санаторіїв, ще й дитячих, категорично заборонена. До всього «Салют» розташований в садибі легендарної родини художників Орловського-Пимоненка. А садиба ця — на території Обсерваторної гірки, унікальній зеленій оазі в самому центрі Києва.

Схвильований Попов, для якого, як і для всіх інших посадовців Януковича, рейд живих людей в їхній кабінет став подією вкрай несподіваною і неприємною, пообіцяв впродовж місяця повернути «Салют» людям. Обманув.

Далі були — штурм всієї Київської мерії в лютому 2013-го року, перше зіткнення з Беркутом влітку того року. Врешті-решт мерія стала першим будинком, захопленим євромайданівцями у Києві.

Чому я це згадую? Бо шахрайська угода досі не розірвана Віталієм Кличком, — написав Соболєв.

За словами Соболєва, кияни, які борються за збереження цієї частинки Києва, стверджують, що тепер справу блокують депутати «Солідарності» у Київраді.

Соболєв повідомив, що саме завтра проходитимуть слухання із цього питання і запросив всіх киян та журналістів приєднатися до парламентського комітету з протидії корупції.

Зробити це можна за адресою: вул. Садова, 3а. Зала 330. Для перепустки 255-35-03. Засідання розпочнеться о 14.00 год.загрузка...

Читайте також

Коментарі