Українців попереджають про сильний сніг та ожеледицю

Українців попереджають про сильний сніг та ожеледицю

24 березня на території Вінницької, Черкаської, Київської, Полтавської, Чернігівської та Сумської областей прогнозується сильний мокрий сніг, сніговий покрив висотою 10-15 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

У південних, східних областях, а також в Кіровоградській і Дніпропетровській областях — сильні дощі. По всій території, крім західних областей, посилення вітру до 15-20 м / с. Поступове поліпшення погоди і припинення опадів прогнозується з 25 березня.

У Києві та Київській області в четвер-п’ятницю також очікується мокрий сніг, пориви вітру 15-20 м/с. Вдень 24 березня сильний мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, сніговий покрив висотою 10-12 см, на дорогах ожеледиця. У п’ятницю очікується скорочення кількості опадів.

На сьогодні синоптики обіцяють сніг в ряді західних і північних областей, в Одеській і Чернівецькій областях можливий дощ, на решті території опадів не передбачається. Температура повітря на заході складе близько +5 … +7, на Закарпатті +9 … +11 градусів. У центральних областях вдень +5 … +7, на півночі України +3 … +5 градусів. На сході близько +7 … +9 градусів, на півдні і в Криму близько +9 … +11 градусів. У Києві та Київській області можливий сніг, температура повітря +3 … +5 градусів.

У четвер температура повітря в західних областях становитиме +2 … +4, в ряді областей 0 … +2, вночі від нуля до +2 градусів. На Закарпатті +7 … +9 днем ​​і +2 … +4 градуси вночі. У центральних областях вдень +2 … +4, в Кіровоградській області +5 … +7, +2 вночі … +4 градуси. На півночі вдень від нуля до +2, у Сумській області +2 … +4, вночі 0 … +2 градуси. На сході +7 … +9 днем ​​і 0 … +2 градуси вночі. На півдні вдень + 9 … +11.загрузка...

Читайте також