Київрада не повернула громаді дитячий санаторій «Салют»

Постійна комісія Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту вкотре розглянула питання передачі у комунальну власність приміщення дитячого спеціалізованого санаторію «Салют».

Однак, щоб повернути заклад на баланс міста, голосів 16 березня не вистачило. Про це своїй сторінці в мережі Facebook повідомила депутат Київради Ольга Балицька.

Крім того, за словами депутата, представник Київради, який мав би відстоювати інтереси санаторію в суді, просто не з'явився на судове засідання напередодні засідання комісії.

Як відомо, спеціалізований санаторій «Салют» є історичною пам'яткою столиці, та чи не єдиним дитячим закладом охорони та профілактики здоров'я в центральній частині міста з вузькою спеціалізацією лікування психоневрологічних захворювань у дітей.

У 2007 році Київрада прийняла рішення дозволити Головному управлінню охорони здоров'я та медичного забезпечення укласти інвестиційний договір з ТОВ «Фонд розвитку будівельних ініціатив». У свою чергу Фонд зобов`язувався збільшити кількість ліжок та покращити умови перебування дітей в санаторії. Натомість «Салют» було переведено на іншу адресу, а будівлі санаторію передані у власність Фонду з порушенням порядку приватизації майна.

«Спільно з ініціативною групою, ми внесли пропозицію до Київради скасувати рішення про передачу будівель і споруд дитячого спеціалізованого санаторію «Салют» по вул. Гоголівська, 26-28 у приватну власність. Також, ми ініціювали розірвання інвестиційного договору», – зазначає Ольга Балицька.

Також депутат зазначила, що буде наполягати, аби Департамент правового забезпечення КМДА визнав позов до Київради про скасування рішення щодо передачі дитячого закладу у приватну власність та розірвав інвестиційний договір. При цьому, видати відповідне доручення Департаменту повинен міський голова.

«У міської влади є всі можливості вирішити ситуацію, треба тільки почати це робити», –переконана Ольга Балицька.

Рекомендуємо прочитати

Журналист: Донбасс превратился для Кремля в самый настоящий «чемодан без ручки»

Кража Крыма должна была стать кульминацией российского «вставания с колен»....

Це може бути цікавим

В оккупированный Крым прибыли новые подразделения войск РФ

Российские войска снова перебрасываются в оккупированную Керчь....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Вдова Вороненкова: Я не знала, что может быть так больно

У меня – даже не поворачивается язык сказать "был" – самый лучший на свете муж....