Київрада не повернула громаді дитячий санаторій «Салют»

Постійна комісія Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту вкотре розглянула питання передачі у комунальну власність приміщення дитячого спеціалізованого санаторію «Салют».

Однак, щоб повернути заклад на баланс міста, голосів 16 березня не вистачило. Про це своїй сторінці в мережі Facebook повідомила депутат Київради Ольга Балицька.

Крім того, за словами депутата, представник Київради, який мав би відстоювати інтереси санаторію в суді, просто не з'явився на судове засідання напередодні засідання комісії.

Як відомо, спеціалізований санаторій «Салют» є історичною пам'яткою столиці, та чи не єдиним дитячим закладом охорони та профілактики здоров'я в центральній частині міста з вузькою спеціалізацією лікування психоневрологічних захворювань у дітей.

У 2007 році Київрада прийняла рішення дозволити Головному управлінню охорони здоров'я та медичного забезпечення укласти інвестиційний договір з ТОВ «Фонд розвитку будівельних ініціатив». У свою чергу Фонд зобов`язувався збільшити кількість ліжок та покращити умови перебування дітей в санаторії. Натомість «Салют» було переведено на іншу адресу, а будівлі санаторію передані у власність Фонду з порушенням порядку приватизації майна.

«Спільно з ініціативною групою, ми внесли пропозицію до Київради скасувати рішення про передачу будівель і споруд дитячого спеціалізованого санаторію «Салют» по вул. Гоголівська, 26-28 у приватну власність. Також, ми ініціювали розірвання інвестиційного договору», – зазначає Ольга Балицька.

Також депутат зазначила, що буде наполягати, аби Департамент правового забезпечення КМДА визнав позов до Київради про скасування рішення щодо передачі дитячого закладу у приватну власність та розірвав інвестиційний договір. При цьому, видати відповідне доручення Департаменту повинен міський голова.

«У міської влади є всі можливості вирішити ситуацію, треба тільки почати це робити», –переконана Ольга Балицька.

Рекомендуємо прочитати

Ученые узнали из древних рисунков об изменившей ход истории комете

Ученые из Эдинбургского университета нашли среди древних каменных рельефов подтверждение теории о падении кометы на Землю около 13 тысяч лет назад, сообщает The Telegraph....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые назвали точную причину гибели «ледяного человека» Эци

Швейцарские антропологи решили, что настоящей причиной гибели Эци, мумия которого пролежала в Альпах почти 5,5 тыс....