VOSMOY у Києві презентували альбом Junk! Junk! Junk!

VOSMOY у Києві презентували альбом Junk! Junk! Junk!

20 березня в столичному клубі Atlas відбувся концерт гурту VOSMOY в рамках всеукраїнського туру команди на підтримку нового альбому Junk! Junk! Junk!. Концерти туру охоплюють практично всю Україну і навіть прифронтові Слов’янськ і Краматорськ.

10294485_923043717814706_2523059776856579560_n

Гурт VOSMOY — це, наразі, дует, що грає пост-гранж. Музика відрізняється своєю жорстокістю і безкомпромісністю, незважаючи на акустичний супровід. Сам Восьмой — персона суперечлива. Його витівки часто викликають неприйняття представників традиційного шоу-бізу, але Антон вважає за краще не звертати на це уваги.

Альбом «Junk! Junk! Junk!» побачив світ у цьому році. Це потужна платівка з надривним вокалом і значною часткою розчарування як в житті, так і в сучасній культурі.

«Свою позицию относительно современной, т.н. популярной музыки могу сформулировать одной фразой, и на 40% она будет состоять из мата. Сцену заполонили непонятные, придуманные существа, которых называют не «артисты», а «Проекты». Мне неприятна создаваемая сегодня на эстраде атмосфера, когда большинство исполнителей не осознают ответственности, которую берут на себя выходя на сцену. Ведь оттуда все поступает в 10 кратном размере, всё обостряется, оказывает на людей огромное влияние. Они же формируют общественный вкус. Причём дерьмовый! В большинстве своём», — пише музикант на своїй сторінці Lastfm.

Разом з Антоном в тур відправився один музикант — барабанщик. Разом вони і являють собою VOSMOY в нинішньому складі.

В очікуванні виходу музикантів на сцену столична публіка досить розслаблено слухала молодий київський хеві-метал гурт. Глядачів здивували не надто налаштовані інструменти та звук.

Вихід VOSMOY (з 1,5-годинною затримкою) на сцену, супроводжувався гучними оваціями. Вже з перших акордів досить нестандартної для гранжу музики, виконання VOSMOY заворожило та примусило глядачів уважно вслухатись.

Зауважимо, що публіка досить помітно ділилась на палких прихильників гурту, і тих, хто прийшов почути щось нове і цікаве. І тих, і тих музика не залишила байдужими.

Спершу «недорозігріта» публіка просто слухала – хтось намагався зрозуміти, хтось вслухався в знайомі звуки. Але після «перекуру» анонсованого солістом, що тривав трохи більше п’яти хвилин, VOSMOY вийшли на сцену з ідеально налаштованими інструментами та звуком, що дуже позитивно вплинуло на настрій слухачів та загальну атмосферу. Решта композицій прозвучали на одному диханні та в унісон з настроєм залу.

У Києві VOSMOY вкотре довів, що байдужими їх музика не залишає. Хтось слухатиме ще і ще, хтось знайде кілька улюблених композицій, дехто — одну улюблену. Можливо, хтось не сприйме стиль чи виконання, але навряд чи знайдеться хтось, хто заперечить, що музика звучить якісно, цікаво і має особливий магнетизм, який все рідше зустрічається серед розмаїття сучасної важкої музики.загрузка...

Читайте також

Коментарі