In this image made from video, emergency rescue workers stretcher an unidentified person at the site of an explosion at a metro station in Brussels, Belgium, March 22, 2016. Explosions rocked the Brussels airport and the subway system Tuesday, just days after the main suspect in the November Paris attacks was arrested in the city, police said.(APTN via AP)

У Брюсселі після серії терактів затримано трьох громадян Білорусі, яких підозрюють в причетності до атак. Як зазначається, білоруські спецслужби знаходяться в постійному контакті з європейськими колегами.

За словами високопоставленого співробітника правоохоронних органів Білорусі, затримані кілька років тому виїхали до Європи, і, швидше за все, були там завербовані.

«Двоє з підозрюваних — Іван і Олексій Довбаші — уродженці Гомельської області, ще один — Марат Юнусов — уродженець Дагестану, який отримав кілька років тому громадянство Білорусі», — повідомило джерело.

 За його словами, старший з братів Довбаш, 1988 року народження, виїхав з Білорусі в Бельгію на навчання в 2008 році, за ним поїхав його молодший брат. Батьки братів Довбаш проживають в Гомельській області.

Джерело уточнило, що виходець з Дагестану Юнусов крім білоруського має і громадянство Бельгії.загрузка...

Читайте також