У Нідерландах заборонили плакати з поцілунком Путіна

Нідерландська залізниця заборонила розміщувати плакат партії Молодих соціалістів Нідерландів, на якому голландський ультраправий політик Гірт Вілдерс обіймається і цілується з Володимиром Путіним. 

Про це овідомляє видання NOS.

За задумом авторів плакату, його поява на залізничних та автобусних зупинках мала би переконати супротивників підписання Угоди про асоціацію ЄС та України підтримати ратифікацію Угоди Голландією.

aa02506-----------------

Нідерландська залізниця визнала, що такий плакат є провокативним і образливим, тому заборонила його розміщення.

Плакати розроблені на замовлення партії Молодих соціалістів, яка є юридично незалежною політичною організацією, проте повʼязана з соціал-демократичною партією Голландії.

У свою чергу рекламна  агенція Exterion, яка відповідальна за розміщення плакатів, розробила більш лояльний варіант плакату, на якому Вільдерс і Путін тримають голови близько один до одного – ці плакати будуть розміщені на дошках для оголошень на зупинках та станціях.

2329ebc------------------1

Молоді соціалісти зараз готують до друку третій варіант плакату, на якому зображений Путін, який розмальовує мапу Європи, зокрема, територію України, червоним олівцем.

619e88a------------------2

– Не дайте Путіну закінчити свою розфарбовку. Проголосуйте 6 квітня, - йдеться в тексті до нового постера. Наприкінці місяця постери будуть розміщені на автобусних зупинках та вокзалах.

Рекомендуємо прочитати

Журналист обьяснил, почему известной российской актирисе не место в Укране

В начале апреля Лолита Милявская постила в соцсетях фотографию, на которой стояла в обнимку с Наташей Королевой, Любовью Успенской и Таисией Повалий....

Це може бути цікавим

В Чернобыльской зоне запустят солнечную электростанцию – министр

В Чернобыльской зоне летом текущего года может начать работу первая солнечная электростанция....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Китай спустил на воду второй новейший авианосец

В Китае спущен на воду второй авианосец ВМС Народно-освободительной армии....