У Нідерландах заборонили плакати з поцілунком Путіна

Нідерландська залізниця заборонила розміщувати плакат партії Молодих соціалістів Нідерландів, на якому голландський ультраправий політик Гірт Вілдерс обіймається і цілується з Володимиром Путіним. 

Про це овідомляє видання NOS.

За задумом авторів плакату, його поява на залізничних та автобусних зупинках мала би переконати супротивників підписання Угоди про асоціацію ЄС та України підтримати ратифікацію Угоди Голландією.

aa02506-----------------

Нідерландська залізниця визнала, що такий плакат є провокативним і образливим, тому заборонила його розміщення.

Плакати розроблені на замовлення партії Молодих соціалістів, яка є юридично незалежною політичною організацією, проте повʼязана з соціал-демократичною партією Голландії.

У свою чергу рекламна  агенція Exterion, яка відповідальна за розміщення плакатів, розробила більш лояльний варіант плакату, на якому Вільдерс і Путін тримають голови близько один до одного – ці плакати будуть розміщені на дошках для оголошень на зупинках та станціях.

2329ebc------------------1

Молоді соціалісти зараз готують до друку третій варіант плакату, на якому зображений Путін, який розмальовує мапу Європи, зокрема, територію України, червоним олівцем.

619e88a------------------2

– Не дайте Путіну закінчити свою розфарбовку. Проголосуйте 6 квітня, - йдеться в тексті до нового постера. Наприкінці місяця постери будуть розміщені на автобусних зупинках та вокзалах.

Рекомендуємо прочитати

Глядачів шокував вчинок Джамали на "Голосі країни"

“Що ви з нами зробили? Чому ви нас так довго мучили і не повертали нас? Ви робили все щоб ми не повернулись....

Це може бути цікавим

Как Кремль попал в тупик

Да, администрация Трампа, возможно, расширит пространство для маневра российской системе персонифицированной власти, но рано или поздно американцы начнут создавать Москве проблемы....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Бабченко: Путин сделал главную вещь — достал из людей всю мразь

Писатель, доктор физико-математических наук Игорь Гарин считает, что в Россие идет очень сильное з....