У Нідерландах заборонили плакати з поцілунком Путіна

Нідерландська залізниця заборонила розміщувати плакат партії Молодих соціалістів Нідерландів, на якому голландський ультраправий політик Гірт Вілдерс обіймається і цілується з Володимиром Путіним. 

Про це овідомляє видання NOS.

За задумом авторів плакату, його поява на залізничних та автобусних зупинках мала би переконати супротивників підписання Угоди про асоціацію ЄС та України підтримати ратифікацію Угоди Голландією.

aa02506-----------------

Нідерландська залізниця визнала, що такий плакат є провокативним і образливим, тому заборонила його розміщення.

Плакати розроблені на замовлення партії Молодих соціалістів, яка є юридично незалежною політичною організацією, проте повʼязана з соціал-демократичною партією Голландії.

У свою чергу рекламна  агенція Exterion, яка відповідальна за розміщення плакатів, розробила більш лояльний варіант плакату, на якому Вільдерс і Путін тримають голови близько один до одного – ці плакати будуть розміщені на дошках для оголошень на зупинках та станціях.

2329ebc------------------1

Молоді соціалісти зараз готують до друку третій варіант плакату, на якому зображений Путін, який розмальовує мапу Європи, зокрема, територію України, червоним олівцем.

619e88a------------------2

– Не дайте Путіну закінчити свою розфарбовку. Проголосуйте 6 квітня, - йдеться в тексті до нового постера. Наприкінці місяця постери будуть розміщені на автобусних зупинках та вокзалах.

Рекомендуємо прочитати

Депутат от БПП заявил, что хочет выйти из фракции

Народный депутат Олег Петренко заявил, что хочет покинуть фракцию "Блок Петра Порошенко" в Верховной Раде....

Це може бути цікавим

Российская актриса рассказала, что будет делать после запрета въезда в Украину

Российская актриса Елена Яковлева, которую недавно не пустили в Украину, убеждает, что не будет обжаловать соответствующее решение СБУ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Сергей Михалок про Летова, Мстителей и Любовь

От редактора Мы уже знакомили читателей с прошлогодним концертом «Вечірнє сонце»....