У Нідерландах заборонили плакати з поцілунком Путіна

Нідерландська залізниця заборонила розміщувати плакат партії Молодих соціалістів Нідерландів, на якому голландський ультраправий політик Гірт Вілдерс обіймається і цілується з Володимиром Путіним. 

Про це овідомляє видання NOS.

За задумом авторів плакату, його поява на залізничних та автобусних зупинках мала би переконати супротивників підписання Угоди про асоціацію ЄС та України підтримати ратифікацію Угоди Голландією.

aa02506-----------------

Нідерландська залізниця визнала, що такий плакат є провокативним і образливим, тому заборонила його розміщення.

Плакати розроблені на замовлення партії Молодих соціалістів, яка є юридично незалежною політичною організацією, проте повʼязана з соціал-демократичною партією Голландії.

У свою чергу рекламна  агенція Exterion, яка відповідальна за розміщення плакатів, розробила більш лояльний варіант плакату, на якому Вільдерс і Путін тримають голови близько один до одного – ці плакати будуть розміщені на дошках для оголошень на зупинках та станціях.

2329ebc------------------1

Молоді соціалісти зараз готують до друку третій варіант плакату, на якому зображений Путін, який розмальовує мапу Європи, зокрема, територію України, червоним олівцем.

619e88a------------------2

– Не дайте Путіну закінчити свою розфарбовку. Проголосуйте 6 квітня, - йдеться в тексті до нового постера. Наприкінці місяця постери будуть розміщені на автобусних зупинках та вокзалах.

Рекомендуємо прочитати

Помер відомий радянський актор

В Естонії помер актор естонський і радянський Лембіт Ульфсак....

Це може бути цікавим

​Под Киевом мужчина застал жену с любовником и жестоко зарезал его

В Володарском районе полиция по горячим следам задержала местного жителя, который застал сожительницу с любовником и из ревности зарезал соперника, а потом пытался убить любимую женщину, сообщает ГУ НП Киевской области....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Американская компания создаст инновационный общественный транспорт

Американская компания Hyperloop Transportation Technologies приступила к сборке первой полномасштабной пассажирской капсулы для перспективной быстрой транспортной системы Hyperloop....