Про що краще збрехати на роботі

Існує думка, що сприяє успішній кар'єрі виключно правда і нічого, крім правди.

Однак експерти, які спеціалізуються на вибудовування кар'єри, переконані у зворотному, пише НВ з посиланням на  Men's Health. За даними фахівців, далеко не завжди правда допоможе побудувати успішну кар'єру і зайняти керівну посаду. У деяких випадках саме брехня допоможе досягти успіху.

Брехня номер один. Я зможу з цим впоратися

Автор бестселерів в жанрі бізнес-фікшн, персональний тренер для керівників найбільших компаній і фахівець в області лідерства, командної роботи і організаційного розвитку Патрік Ленсіоні рекомендує переоцінювати свої можливості і іноді брехати про них начальству. У разі якщо вам запропонували очолити масштабний проект, до якого ви не були готові, погоджуйтеся і переконайте боса в тому, що зможете впоратися з поставленими завданнями, навіть якщо не впевнені в цьому. Це допоможе кинути виклик самому собі і тим самим удосконалити свої професійні навички.

Брехня номер два. Нас чекає великий успіх

У ті моменти, коли в глибині душі виникають сумніви щодо майбутнього компанії або успіху підприємства, необхідно трохи прибрехати, переконаний фахівець з університету штату Нью-Гемпшир Ден Маккарті. Він стверджує, що лідер повинен демонструвати оптимізм, навіть коли не впевнений в успіху.

Брехня номер три. Мій попередній начальник був справжнім професіоналом

Брайан де Хааф, співзасновник і генеральний директор компанії Aha! Labs Inc розповідає, як стати ідеальним кандидатом на роботу в будь-якій компанії. Так, одним з ключових моментів на співбесіді він називає питання про колишнього керівника. Він рекомендує виключити негативні висловлювання про колишнього боса, навіть якщо він був моторошним занудою, і замінити негативну думку про нього в бесіді з потенційним новим начальником фразою «Я багато чого в нього навчився».

Брехня номер чотири. Я цього вартий

Відомий розробник, авторитетний на заході популяризатор програми Google Adsense, найбільший фахівець по роботі з програмами контекстної реклами Джоель Комм стверджує, що на співбесіді не варто соромитися називати свою «нереальну вартість». Зокрема, він переконаний, що назвавши високий рівень бажаної заробітної плати людина демонструє впевненість у собі та своїх професійних навичках.

Брехня номер п'ять. Я в захваті від своєї роботи

Патрік Ленсіоні стверджує, що вираз негативних емоцій на робочому місці може погано позначатися на настрої всього колективу. Чим частіше працівник говорить про те, що не любить свою роботу, тим гірше його просування по кар'єрних сходах. Фахівець рекомендує або змінити роботу, або приховувати свої справжні почуття або спробувати знайти щось цікаве в тому, що раніше здавалося абсолютно непривабливим.

Рекомендуємо прочитати

Подсчитана идеальная формула тренировок

Эксперты подсчитали, что идеальная формула количества тренировок составляет 150 минут в неделю....

Це може бути цікавим

Подозреваемый в госизмене Безъязыков начал голодовку

Полковник Вооруженных сил Украины Иван Безъязыков, которого освободили из плена "ДНР" и который подозревается в государственные измене, объявил бессрочную голодо....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сколько нужно есть, чтобы долго жить

Эксперты из американского Национального института проблем старения пришли к выводу, что в диету каждого человека необходимо добавить один простой пункт — уменьш....