Створити нову коаліцію без глосів «НФ» важко, — нардеп

Створити нову коаліцію без глосів «НФ» важко, — нардеп

Проблема Яценюка і будь-якого нового прем’єра у нестачі голосів для прийняття важливих рішень, вважає народний депутат з фракції «Народний фронт» Ігор Гузь.

Депутат нагадав, що Арсеній Яценюк готовий піти у відставку за трьох умов. Про це він сказав у прямому ефірі Ток-шоу «ЧЕ».

Перша умова – прізвище прем’єра, друга – Кабінет міністрів: прем’єр має назвати тих урядовців, яких він готовий долучити до команди, і програма. Це дуже прості речі, які повинні знати громадяни, якщо ми говоримо про наступний уряд. Тому що треба голоси «Народного фронту». Давайте так чесно говорити, що створити нову коаліцію без голосів «Народного фронту» достатньо важко, — вважає Ігор Гузь.

Якщо це «Блок Петра Порошенка», він виходить і каже: «Ми готові взяти ситуацію під свій контроль, відповідальність і за непопулярні кроки. І ми будемо вести переговори стосовно створення фактично нової коаліції»,— говорить нардеп.

Він додав, що проблема і Яценюка, і будь-якого нового прем’єра, якщо він буде, — це нестача голосів для прийняття важливих рішень. Тому мають бути стабільні не 226 голосів, а значно більше, щоб впроваджувати зміни, вважає Гузь.

Читайте також: У коаліції буде новий формат, — депутатказагрузка...

Читайте також