Скандальний ЛГБТ-фестиваль все ж розпочався у Львові

У Львові розпочався Фестиваль рівності. Через заборону суду проводити масові акції біля Оперного театру організатори відмовились від ЛГБТ-квесту. Натомість інші заходи тривають в одному з готелів у центрі міста.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Наразі в готелі, зібралися близько 10 учасників фестивалю. Їх охороняють п’ятеро озброєних людей в камуфляжі без розпізнавальних знаків, які представляються «працівниками приватної охоронної фірми», але відмовляються назвати, якої саме. Вони також заборонили журналістам знімати їхні обличчя.

Самі ж учасники фестивалю влаштували в одному з приміщень готелю виставку, присвячену жінок, сексуальних та національних меншин. Вони також поставили в приміщенні плакати та фото на підтримку феміністичного руху.

За словами учасника фестивалю Фредеріка Чернишова, він «народився дівчиною, але в 20 років став хлопцем». Чернишов розповів про те, що організатори та учасники фестивалю підготували плакати із закликом «очистити голови від стереотипів».

Часто у людей виникають стереотипи, наприклад, щодо представників інших національностей. На плакатах у нас зображені люди різних національностей – роми, євреї. Ми вважаємо, що всі люди рівні і розбіжностей між расами та національностями не існує, – зазначив він.

1386237_1412593

За словами Чернишова, учасники фестивалю також борються за права жінок.

Фемінізм – це рух за права жінок, за те, щоб всі люди були рівними. Оскільки зараз жінок досі утискають у правах, їм платять меншу зарплатню, – зазначив він.

Керівник ГО «Інсайт» Олена Шевченко розповіла, що у зв’язку із забороною суду на проведення будь-яких масових заходів на проспекті Свободи, організатори фестивалю скасували ЛГБТ-квест і обмежились виставкою антидискримінаційних плакатів, літературним вечором та переглядом фільмів.

За її словами, на фестиваль зареєструвалися близько 150 людей, однак чи братимуть вони участь у заходах, наразі невідомо.

1386237_1412594

Олена Шевченко також вважає рішення суду про заборону всіх масових акцій «незаконним».

Наша позиція – усі масові заходи мають відбуватися, а учасників акцій має захищати поліція, – сказала вона.

Праві партії та громадські організації, які виступали проти проведення ЛГБТ-квесту вона вважає екстремістами.

Читайте також: У Львові суд заборонив ЛГБТ-квест

Рекомендуємо прочитати

Що почитати на травневі свята

Директор з маркетингових комунікацій "Читайка" та Bookzone запропонувала чотири невеликих романи, які легко підуть за пару вечорів....

Це може бути цікавим

Движения глаз выдают принимаемые нами решения

Ученые задались вопросом: как часто люди принимают решение, полагаясь только на рациональные мотивы? Несмотря на то, что экономические теории построены из расчета, что человек всегда и при любых условиях максимизирует собственную выгоду, в реальной жизни процесс принятия решений тернист....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве на Оболоне пропали пожилая женщина

В Киеве разыскивают 77-летнюю Аллу Панасенко, которая пропала без вести....