Скандальний ЛГБТ-фестиваль все ж розпочався у Львові

У Львові розпочався Фестиваль рівності. Через заборону суду проводити масові акції біля Оперного театру організатори відмовились від ЛГБТ-квесту. Натомість інші заходи тривають в одному з готелів у центрі міста.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Наразі в готелі, зібралися близько 10 учасників фестивалю. Їх охороняють п’ятеро озброєних людей в камуфляжі без розпізнавальних знаків, які представляються «працівниками приватної охоронної фірми», але відмовляються назвати, якої саме. Вони також заборонили журналістам знімати їхні обличчя.

Самі ж учасники фестивалю влаштували в одному з приміщень готелю виставку, присвячену жінок, сексуальних та національних меншин. Вони також поставили в приміщенні плакати та фото на підтримку феміністичного руху.

За словами учасника фестивалю Фредеріка Чернишова, він «народився дівчиною, але в 20 років став хлопцем». Чернишов розповів про те, що організатори та учасники фестивалю підготували плакати із закликом «очистити голови від стереотипів».

Часто у людей виникають стереотипи, наприклад, щодо представників інших національностей. На плакатах у нас зображені люди різних національностей – роми, євреї. Ми вважаємо, що всі люди рівні і розбіжностей між расами та національностями не існує, – зазначив він.

1386237_1412593

За словами Чернишова, учасники фестивалю також борються за права жінок.

Фемінізм – це рух за права жінок, за те, щоб всі люди були рівними. Оскільки зараз жінок досі утискають у правах, їм платять меншу зарплатню, – зазначив він.

Керівник ГО «Інсайт» Олена Шевченко розповіла, що у зв’язку із забороною суду на проведення будь-яких масових заходів на проспекті Свободи, організатори фестивалю скасували ЛГБТ-квест і обмежились виставкою антидискримінаційних плакатів, літературним вечором та переглядом фільмів.

За її словами, на фестиваль зареєструвалися близько 150 людей, однак чи братимуть вони участь у заходах, наразі невідомо.

1386237_1412594

Олена Шевченко також вважає рішення суду про заборону всіх масових акцій «незаконним».

Наша позиція – усі масові заходи мають відбуватися, а учасників акцій має захищати поліція, – сказала вона.

Праві партії та громадські організації, які виступали проти проведення ЛГБТ-квесту вона вважає екстремістами.

Читайте також: У Львові суд заборонив ЛГБТ-квест

Рекомендуємо прочитати

Гройсман пообещал в 2017 году в три раза больше денег на ремонт дорог

Премьер-министр Владимир Гройсман пообещал выделить в этом году 30 миллиардов гривен на ремонт дорог....

Це може бути цікавим

Донецкие боевики грабят даже инвалидов

Но "народные республики" были изобретены не за тем, чтобы облегчить народу жизнь....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Блокада досягла проміжних результатів. Що далі?

Які причини? Невиконання своїх обов'язків депутатами ВР, Президентом і прем'єр - міністром України....