Коломойському можуть «пробачити» 15 мільярдів боргів «Укрнафти» — ЗМІ

Коломойському можуть «пробачити» 15 мільярдів боргів «Укрнафти» — ЗМІ

За 2015 рік Ігор Коломойський буквально «випотрошив» «Укрнафту», сформувавши податковий борг перед країною у розмірі понад 10 млрд грн.

Про це йдеться у статті DT.UA.

За словами директора «Консалтингової групи А-95″ Сергія Куюна, з «Укрнафти» на структури «Привату» в березні-серпні 2015 р. було виведено 15,4 млрд грн, а візит Коломойського у Київ напередодні очікуваного багатьма звільнення Яценюка з посади прем’єра, швидше за все, означає підготовку до реалізації багаторазово апробованого прийому олігарха.

Суть його в тому, що чиновник, якому вже, за великим рахунком, нема чого втрачати, може з легкістю підписати раніше непрохідний папір, отримавши оперативну підтримку або непогану «вихідну допомогу», вважає Куюн.

В цьому випадку такою послугою олігарху може стати узгодження урядом плану досудової санації «Укрнафти», яка фактично буде означати відмову держави від правомірного і безапеляційного стягнення боргів олігарха перед компанією, — йдеться в статті.

На думку експерта, у чиновників є всі важелі, щоб оперативно змінити ситуацію, «припинити грабіж компанії і повернути вкрадене», тим більше, що схеми виведення коштів з «Укрнафти» «не вражають вишуканістю».

Як пише Куюн, Коломойському фактично «подарували» цілий рік правління «Укрнафтою» і, схоже, «будуть продовжувати» термін такого подарунка.

Читайте також: «Укрнафта» без Коломойського: що вдалося врятуватизагрузка...

Читайте також