Канада розширила санкції проти Росії

Канада розширила санкції проти Росії

Канада ввела додаткові санкції щодо Росії. Про це в п’ятницю, 18 березня, повідомляється на сайті уряду Канади.

У список МЗС внесені додатково 2 людини та 10 компаній і банків.

Документ про розширення санкцій проти Росії був прийнятий зовнішньополітичним відомством Канади 16 березня, проте набув чинності 18 березня, після реєстрації і публікації в урядовому виданні.

Персональні санкції введені проти двох осіб – заступника генерального директора з комерційних питань концерну «Калашников» Едуарда Іоффе, а також топ-менеджера цього концерну Олександра Омельченка.

У список потрапили під канадські санкції російських компаній входять: «Инсербанк», «Мособлбанк», «Волгограднафтемаш», Іжевський механічний завод, «Іжмаш», «Технопромекспорт», «Техмаш», компанія «Росэлектроникс», що входить в «Ростех» холдинг «Швабе» і «Технопромекспорт».

Додаткові санкції були введені для того, щоб «посилити тиск на Росію для досягнення Мінських домовленостей і для того, щоб продемонструвати наше (Канади) невизнання нелегальної анексії Криму Росією».

Санкції не будуть зняті до тих пір, поки Росія повністю не виконає Мінські домовленості, — прокоментував нові санкції міністр закордонних справ Канади Стефан Діон.

Читайте також: США знімають санкції з «Укрспецекспорту»загрузка...

Читайте також

Коментарі