У Верховній Раді створили нове міжфракційне об’єднання «Наступ».

Про це під час брифінгу повідомив народний депутат від Народного фронту Андрій Левус, повідомляє Еспресо.TV.

Сьогодні ми хочемо презентувати вам нове депутатське об’єднання — антиокупаційне міжфракційне депутатське об’єднання «Наступ». Його головне завдання — очищення від примари, від гідри «руського мира»,- заявив Левус.

До міжфракційного об’єднання увійшли 10 народних депутатів, розповів нардеп Сергій Висоцький. Співголовами стали нардепи «Народного фронту» Микола Княжицький, Андрій Левус та нардеп фракції БПП Ігор Артюшенко.

До міжфракційного об’єднання також приєдналися народний депутат та колишній лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош, нардепи «Народного фронту» Олег Медуниця, Масоріна Олена, Ігор Лапін, депутат від «Самопомочі» Олександр Опанасенко, а також нардеп від БПП Вадим Денисенко.

Зараз у нас є пакет із 10 антиокупаційних законів, перші 4 вже готові до внесення. Серед них — закон про інформаційний простір, за яким треба заборонити усі медіа, пов’язані з РФ, співаків та гастролі театрів, виняток зробити лише для тих, хто відкрито засуджує політику Росії. Ще один закон стосується економіки, інші — продовження декомунізаційного закону та заборони участі російських компаній у державних закупівлях, — розповів Висоцький.загрузка...

Читайте також

Коментарі