У «ЛНР» заарештували бойовика Бабая за зґвалтування, викрадення і вбивства

У «ЛНР» заарештували бойовика Бабая за зґвалтування, викрадення і вбивства

У  «ЛНР» почали розслідування за фактом злочинів Володимира Тимофєєва на прізвисько Бабай. Його підозрюють у вбивствах і зґвалтуваннях в Стаханові та околицях, повідомляє «ЛуганскІнформЦентр».

«Генеральна прокуратура «ЛНР» в рамках порушеної кримінальної справи проведе ретельне розслідування за всіма фактами протиправної діяльності учасників злочинного угруповання Бабая, заявив начальник слідчого відділу правоохоронного відомства Леонід Ткаченко.

Бабай і його подільники звинувачуються в зґвалтуваннях і вбивствах — в матеріалах слідства перебуває вже більше 10 заяв від родичів зниклих людей. «На даний момент таких фактів зареєстровано понад 20, і всі будуть ретельно перевірені в ході слідства, і їм буде дана правова оцінка», — зазначив Ткаченко.

«За їх (учасників банди — прим. Ред.) участі здійснювалися викрадення людей, які піддавалися тортурам, знущанням з подальшою розправою над ними — тобто вбивства. Є всі підстави вважати, що були вбивства», — додав Ткаченко.

Він також звернув увагу, що арешт Тимофєєва не є способом тиску або розправи над «неугодними» людьми, а «став законною реакцією правоохоронних органів на вчинені злочини».загрузка...

Читайте також