Літак із важкохворим бійцем, що вже вісім місяців не може прийти до тями, о 17.30 сів у аеропорту в Гостомелі, повідомляє 5 канал.

Добровольця батальйону «Чернігів» Романа Лося транспортував в Україну літак авіакомпанії «Антонов». На борту українця супроводжувала бригада медиків. Наразі його мають доставити в головний госпіталь МВС. Як повідомляє кореспондент «5 каналу», на летовище прибула і його дружина, утім її поки що не пускають до Романа — чоловік у вкрай важкому стані.

Операцією із перевезення керувало Міністерство соціальної політики. Найнижчу ціну для транспортування бійця запропонувала авіакомпанія «Антонов». Його повернули додому практично за ціною собівартості польоту – 12,5 тисяч доларів. Переїзд українця оплатив офіс НАТО в Україні.

Зазначимо, що Романа тривалий час не могли повернути додому через низку бюрократичних перепон. Навіть на останньому етапі вирішення цього питання виникли проблеми із українським посольством у Греції, а саме – зі здійсненням перерахунку коштів на оплату літака.

«Перший заступник Мінсоц В. Шевченко дав мало не особисту поруку, що спецрейс буде оплачений і «Антонов» полетів під цю обіцянку. А офіс НАТО також повірив на слово, що всі необхідні бюрократичні документи будуть донесені», — повідомив на своїй сторінці у Facebook представник Міноборони Олексій Ліпіріді.

Нагадаємо, доброволець із батальйону «Чернігів» Роман Лось минулого року потрапив на реабілітацію у Грецію. Через серйозну травму ноги його вирішили прооперувати, однак після цього боєць не зміг повернутися до тями. Наразі, аби повернутися до життя, йому необхідна термінова реабілітація.

Протягом усього перебування Романа Лося в Афінах за його станом пильнували українські волонтери в Греції. Вони щодня навідувалися до хворого і повідомляли Ірині та громадськості новини від лікарів.загрузка...

Читайте також

Коментарі