Українські компанії вкладають кошти в освіту співробітників

Понад третини компаній в Україні запустили й успішно реалізують програми внутрішнього дистанційного навчання для співробітників. Як правило, такі програми спрямовані на підвищення професійного рівня співробітників, які вже працюють, і навчання новачків. Про це та інше в результатах нового опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Успіх компанії та бізнесу загалом багато в чому залежить від професіоналізму співробітників, які в ній працюють. Тому чимало роботодавців не шкодують часу й грошей на внутрішнє навчання персоналу. Тим більше, що виростити потрібного спеціаліста у себе в компанії часто буває простіше й дешевше, ніж шукати на ринку. Варто враховувати й той факт, що турбота компанії про співробітника напряму впливає на його мотивацію та, як наслідок, на результати праці. Тобто йдеться не лише про підвищення рівня компетенцій спеціаліста, але й про створення позитивного HR-бренду компанії.

Трендом останніх років є дистанційне навчання. По-перше, цьому сприяє розвиток інтернет-технологій. По-друге, це дає змогу охопити максимально велику аудиторію слухачів за мінімальних фінансових і часових затрат з боку роботодавця.

Як показало опитування hh.ua, понад третина компаній в Україні запустили й успішно реалізують програми внутрішнього дистанційного навчання для співробітників. Практично в кожному шостому офісі зараз таких програм нема, проте їхній запуск заплановано найближчим часом. Один із двадцяти роботодавців зізнався, що в них була програма внутрішнього дистанційного навчання, проте компанія вимушена була її згорнути з настанням кризи. Ще двоє із п’яти заявили, що в них ніколи не було таких програм.

У першу чергу, програми внутрішнього дистанційного навчання спрямовані на підвищення професійного рівня співробітників і вже потім — на їх адаптацію в компанії й підтримку соціально-психологічного клімату в колективі. Дві з п’яти компаній запустили програму з метою навчання співробітників потрібним професійним навичкам, наприклад, користуванню новим програмним забезпеченням. Понад третина дають змогу пройти вхідне навчання новим співробітникам. І лише в кожній шостій компанії з допомогою спілкування через комп’ютер та Інтернет проводять психологічні тренінги (тайм-менеджмент, тімбілдінг, підвищення мотивації та інше).

У тих компаніях, де передбачене внутрішнє дистанційне навчання, набір інноваційних методів досить широкий. Понад третина компаній проводять online-лекції та вебінари для своїх співробітників. Дещо менше третини з метою зробити навчання більш доступним створили спеціальний сайт або інформаційно-пошукову систему. Ще стільки ж розробили програми для online-тестування знань співробітників. Чверть компаній активно використовують електронні підручники й презентації.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у лютому 2016 року. В опитуванні взяли участь 122 роботодавця з різних регіонів України.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

В Киеве проведут конопляный марш

В столице 16 сентября состоится Конопляный марш свободы....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Українцям рекомендують утриматися від поїздок до Скоп'є через протести

Українцям рекомендують утриматися від поїздок до Скоп'є через протести....