Закон про так звану «спецконфіскацію» дозволить просто «роздерибанити» кошти екс-президета Віктора Януковича. Таку думку висловила заступник голови Верховної Ради, представник «Об’єднання «Самопоміч» Оксана Сироїд.

 — Всі рішення, які необхідні для повернення грошей накрадених Януковичем, Парламент вже прийняв – і про спецконфіскацію, і про заочне провадження, і про управління конфіскованим майном. Але ніхто не хоче впроваджувати цей механізм, тому що він гарантує, що кошти підуть до бюджету, – цитує Сироїд прес-служба «Обєднання «Самопоміч».

Нардеп додала, що таким чином хочуть створити альтернативний механізм.

Але є ще більший ризик – законопроект запроваджує можливість конфісковувати кошти будь-якої людини з банківських рахунків. Якщо в вас є якість кошти на банківських рахунках, то спокійно спати ви вже не будете. Тому що в будь-який момент за рішенням невідомого слідчого ці кошти можуть бути конфісковані. Як можна сьогодні кидати людей ще й під такі загрози?, – роз’яснила нардеп.

Раніше повідомлялося, що політичний експерт Тарас Березовець заявив, що гроші Януковича і його «сім’ї» вже могли витратити на оборону і Національну поліцію.загрузка...

Читайте також