Росія не визнає паспорти «ДНР»

Росія не визнає паспорти «ДНР»

Про це «Радіо Свобода» розповів донеччанин Олександр з посиланням на прикордоників з російського пункту пропуску «Успенка».

На сьогоднішній день прикордонники російської сторони підтвердили, що «ДНР» досі не визнана, тому «днрівські» номери і паспорти не прийматимуться. Можна проїжджати тільки за українськими автономерами і паспортами, — каже Олександр.

Прес-секретар Держприкордонслужби України Олег Слободян підтвердив, що документи, видані угрупованнями «ДНР» і «ЛНР», не визнаються ні з російського, ні з українського боку.

За його словами, паспорти і будь-які довідки, видані представниками незаконних формувань, не дають права для перетину лінії розмежування. Більше того: якщо людина з такими документами спробує перетнути лінію зіткнення, то документи будуть вилучені, а людину затримають органи безпеки, розповіли в Держприкордонслужбі.

У прес-службі ФСБ Росії по Ростовській області заявили, що контрольно-пропускний режим здійснюється за колишніми правилами, пише «Московський комсомолець».

Нагадаємо, 16 березня «влада» фейкової «ДНР» почала видавати власні паспорти. Першим «документ» отримав ватажок донецьких терористів Олександр Захарченко. За його словами, на такий крок Донецьк підштовхнула політика Києва, який вирішив перейти на біометричні паспорти, щоб остаточно позбавити жителів окупованої частини Донецької області всяких документів.загрузка...

Читайте також