Путін за Савченко "хоче приз солідніше" - журналіст

Надію Савченко не обміняють на затриманих в Україні російських військовослужбовців Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва. Про це сказав адвокат української льотчиці та народного депутата Ілля Новіков в бесіді з журналістом Романом Бочкалою, повідомляється на його сторінці в Facebook.

- Прямого обміну на Єрофєєва і Александрова не буде. Фігури абсолютно нерівнозначні. Ці двоє Кремлю по-справжньому непотрібні. За Надю (Путін.- Ред.) хоче приз солідніше - аж до визнання Криму. Але цього не буде. І, як я зрозумів, на сьогоднішній закритій зустрічі з адвокатами Савченко Порошенко дав це зрозуміти, - написав журналіст.

- При цьому можуть бути інші вагомі аргументи. І вони можуть бути прийняті українською стороною. Переговорний процес йде. І якщо в підсумку компроміс буде знайдений, то чисто формально дійсно може відбутися обмін Наді на двох ГРУшників. Але під цим буде стояти ще щось, про що ми, можливо, ніколи не дізнаємося. Головне, щоб Надя повернулася. І повернулася живою, - підкреслив він.

Новіков, за словами Бочкали, впевнений у тому, що Савченко буде засуджена.

- Немає жодних ілюзій, що вироку вдасться уникнути. Але при цьому є впевненість, що повернення української героїні питання кількох місяців. У процес звільнення Надії активно включаються США. Там Надя стає медіа-особою. Їй починають співпереживати не тільки політики, але і прості американці. Питання Наді в програмі кожного з кандидатів в Президенти, які в гонці. Надя ж ще й ветеран Іракської війни, а для американців це серйозний аргумент, - резюмував він.

 

Рекомендуємо прочитати

"Файне місто": Музика вільних людей

Поблизу Тернополя на території іподрому пройшов 5-ий ювілейний фестиваль "Файне Місто" 2017....

Це може бути цікавим

Бурштинокопачі пошкодили заповідник на 4 мільйони

Навесні 2017 року до ЕПЛ звернулись активісти з Рівненщини та повідомили про факти видобутку бурштину на території Рівненського природного заповідника....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

«Показания» попугая помогли осудить американку за убийство мужа

Суд американского города Мичиган признал американку виновной в умышленном убийстве собственного мужа в том числе на основании «показаний» попугая....