Путін за Савченко "хоче приз солідніше" - журналіст

Надію Савченко не обміняють на затриманих в Україні російських військовослужбовців Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва. Про це сказав адвокат української льотчиці та народного депутата Ілля Новіков в бесіді з журналістом Романом Бочкалою, повідомляється на його сторінці в Facebook.

- Прямого обміну на Єрофєєва і Александрова не буде. Фігури абсолютно нерівнозначні. Ці двоє Кремлю по-справжньому непотрібні. За Надю (Путін.- Ред.) хоче приз солідніше - аж до визнання Криму. Але цього не буде. І, як я зрозумів, на сьогоднішній закритій зустрічі з адвокатами Савченко Порошенко дав це зрозуміти, - написав журналіст.

- При цьому можуть бути інші вагомі аргументи. І вони можуть бути прийняті українською стороною. Переговорний процес йде. І якщо в підсумку компроміс буде знайдений, то чисто формально дійсно може відбутися обмін Наді на двох ГРУшників. Але під цим буде стояти ще щось, про що ми, можливо, ніколи не дізнаємося. Головне, щоб Надя повернулася. І повернулася живою, - підкреслив він.

Новіков, за словами Бочкали, впевнений у тому, що Савченко буде засуджена.

- Немає жодних ілюзій, що вироку вдасться уникнути. Але при цьому є впевненість, що повернення української героїні питання кількох місяців. У процес звільнення Надії активно включаються США. Там Надя стає медіа-особою. Їй починають співпереживати не тільки політики, але і прості американці. Питання Наді в програмі кожного з кандидатів в Президенти, які в гонці. Надя ж ще й ветеран Іракської війни, а для американців це серйозний аргумент, - резюмував він.

 

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Найден способ избавиться от генетической предрасположенности к ожирению

Международный коллектив ученых пришел к выводу, что регулярные занятия физической активностью способны снизить негативное влияние генетических факторов, предопределяющих склонность человека к ожирению....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Трамп допустив можливість "великого" конфлікту з КНДР

Президент США Дональд Трамп вважає можливим військовий конфлікт з КНДР, однак воліє діяти дипломатичним шляхом....