На Сході України бракує матеріалів у ЗМК про воєнний конфлікт країні

44% мешканців Донбасу вважають війну найнагальнішою проблемою їхньої сім’ї, проте водночас у місцевих ЗМІ лише 4-5% матеріалів в місцевих ЗМІ присвячено цій темі.

Такими є результати спільного дослідження Інституту масової інформації та GfK Ukraine за підтримки Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яке проводилось у Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій, Луганській та Одеській областях, повідомляє ІМІ.

Згідно з моніторингом ІМІ найбільше новин, публікацій та сюжетів на тему АТО є у харківських місцевих ЗМІ — 13% від усіх матеріалів, у Дніпропетровських — 7%, одеських, сіверодонецьких та запорізьких — по 5%, а у краматорських — лише 4%. Ще 1-4% матеріалів стосується теми вимушених переселенців.

При цьому соціологічне опитування GfK Ukraine показує, що тема війни на Сході України є однією з топових, яка цікавить мешканців цих областей у новинах. Зокрема найбільше — дніпропетровців (38%) та запоріжан (35%), по 31% луганчан та харківчан, 27% донеччан та 22% одеситів.

Найбільше брак інформації про події на Сході відчувають запоріжани (20% респондентів) та луганчани (18%), найменше — одесити (9%). Основною ж темою, про яку бракує інформації мешканцям усіх цих регіонів, — боротьба з корупцією на місцевому рівні (від 40% на Дніпропетровщині — до 63% на Запоріжжі).

Найнагальнішою проблемою для своєї сім’ї на даний час назвали 46% донеччан та 42% луганчан, а також 36% запоріжан назвали війну. При цьому більше людей називає нагальною проблемою брак грошей на їжу, комунальні послуги та інші основні потреби (від 48% донеччан до 63% харківчан).

Читайте також: А може, повернемося: думки про виведення російських військ із Сирії

Рекомендуємо прочитати

Двое боевиков "ЛНР" расстреляли ГАИшников под Москвой

Боевик ЛНР пристрелил российских ГАИшников неподалеку от Москвы в ноябре 2014-го....

Це може бути цікавим

"Файне місто": Музика вільних людей

Поблизу Тернополя на території іподрому пройшов 5-ий ювілейний фестиваль "Файне Місто" 2017....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве горел мусоровоз с газовыми баллонами

Вчера вечером, 27 июля в Киеве произошло возгорание мусоровоза на улице Копыловская, 5....