Мінфін перевіряє банківські рахунки біженців з Донбасу — журналіст

Мінфін перевіряє банківські рахунки біженців з Донбасу — журналіст

Міністерство фінансів розіслало по банкам телеграму, в якій зобов’язало подати всю інформацію про стан рахунків «тимчасово переселених людей».

Відповідну телеграму вже отримали усі українські банки. Про це повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці» журналіст Олександр Дубінський.

Яресько вимагає розповісти, чи були у них чи у їх рідних, на рахунку гроші в розмірі 10-ти прожиткових мінімумів (12180-13780 тис.) — хоча б один день в період з 1.10.2014 по1.03.2016.

Якщо такі гроші банки знайдуть, то сім’ям біженців тимчасово не буде виплачуватись компенсація за проживання та оплати комунальних послуг, згідно з постановою Кабінету Міністрів №505.

В лиці пані Яресько історія готує нам ще одного чесного та справедливого прем’єра, як Арсеній Яценюк, — пише  Дубінський.

Ми, як держава, трошки повоюємо в вашому місті. Можливо, зруйнуємо ваш дім. Якщо ви патріот, то звичайно, не будете їх підтримувати. А ми, держава, допоможемо вам пережити важкі часи. 

Стоп. У вас уже промелькнуло 13 тисяч на рахунку? Так ви багата людина і можете самі оплатити свій патріотизм. Самі виживайте.

А ми за ваш рахунок краще побудуємо кілька будинків для біженців із Сиріїї.

Ви хотіли в Європу?

Ми туди йдемо, а Яресько прийде за вами!, —  пише Олександр Дубінський.загрузка...

Читайте також

Коментарі