Мінекономрозвитку просять про створення групи експертів у справі щодо РФ

Україна ініціює розгляди у рамках Світової організації торгівлі про обмеження імпорту харчів, залізничної продукції та транзиту з боку Російської Федерації.

Сьогодні відповідні повноваження щодо початку розглядів було надано Міністерству економічного розвитку і торгівлі на засіданні Кабінету міністрів, повідомляє УНІАН.

"Просимо доручити Мінекономрозвитку підготувати та надіслати вимогу про створення групи експертів у справі "Російська Федерація – заходи щодо імпорту рухомих складів, стрілочних переводів та іншого залізничного обладнання". Підготувати та надіслати запит про початок консультацій про обмеження транзитних перевезень територією України. Ініціювати розгляд справи щодо імпорту окремих видів продуктів харчування походженням із України. Доручити Мінекономрозвитку спільно з МЗС, Мінфіном і Мін'юстом подати за невідкладною процедурою проект постанови про захист економічних інтересів із використанням механізмів СОТ", - повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Пізніше відповідне протокольне рішення було прийнято.

Читайте також: Уряд визначив механізм надання об’єднаним громадам державної субвенції на формування інфраструктури

Рекомендуємо прочитати

Кличко: Хотел бы посмотреть на тех, кто рискнет меня похитить

Виталий Кличко в случае необходимости согласился бы на просьбу правоохранительных органов стать "наживкой" в деле о похищении, как это сделал нардеп Алексей Гончаренко....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Падающий лыжник стал "звездой" чемпионата мира в Финляндии

На чемпионате мира по лыжам, который сейчас проходит в финском городе Лахти, выступил представитель экваториальной Венесуэлы, что в Южной Америке....