Мінекономрозвитку просять про створення групи експертів у справі щодо РФ

Україна ініціює розгляди у рамках Світової організації торгівлі про обмеження імпорту харчів, залізничної продукції та транзиту з боку Російської Федерації.

Сьогодні відповідні повноваження щодо початку розглядів було надано Міністерству економічного розвитку і торгівлі на засіданні Кабінету міністрів, повідомляє УНІАН.

"Просимо доручити Мінекономрозвитку підготувати та надіслати вимогу про створення групи експертів у справі "Російська Федерація – заходи щодо імпорту рухомих складів, стрілочних переводів та іншого залізничного обладнання". Підготувати та надіслати запит про початок консультацій про обмеження транзитних перевезень територією України. Ініціювати розгляд справи щодо імпорту окремих видів продуктів харчування походженням із України. Доручити Мінекономрозвитку спільно з МЗС, Мінфіном і Мін'юстом подати за невідкладною процедурою проект постанови про захист економічних інтересів із використанням механізмів СОТ", - повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Пізніше відповідне протокольне рішення було прийнято.

Читайте також: Уряд визначив механізм надання об’єднаним громадам державної субвенції на формування інфраструктури

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Антикоррупционер - депутат Виталий Куприй проговорился о своей зарубежной недвижимости - ТРК "КИЕВ"

Будучи гостем программы «Столица» на телеканале «Киев» и отвечая на вопрос слушателя в прямом эфире о готовности материально помогать украинской армии, Виталий Куприй огласил факты, которые идут в разрез с его официальной электронной декларацией....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Путин сравнил себя с морским моллюском

Президент РФ Владимир Путин сравнил себя с моллюском во время заседания Русского географического общества....