Крим повернеться до складу України в 2017 році, але ненадовго — мольфар

Крим повернеться до складу України в 2017 році, але ненадовго — мольфар

2017 року Крим повернеться до складу української держави, а на окупованих частинах Донецької та Луганської областей запанує мир.

Про це в коментарі Обозревателю заявив мольфар Орест Стафійчук.

За його словами, слов’янський Новий рік Шиплячого Вужа, який настане 21 березня 2016 року, а також наступний рік — Лисиці, що Крадеться — стануть переламними для країни.

— Для України ці роки принесуть хороші зміни. Україна йде вперед. І Крим у 2017 році повернеться до її складу. Все буде добре, адже ми є хорошою нацією, працьовиті. Добрі сили – на нашому боці, — зазначив мольфар.

Але, за його словами, Крим у складі України пробуде недовго.

Після повернення до складу України Крим через деякий час знову відійде, але вже іншій державі, не Росії, — сказав Стафійчук, не уточнивши, про яку саме державу йде мова.

Згідно з його прогнозами, до 2017 року закінчаться бойові дії на Донбасі.

Окуповані частини Донбасу залишаться у складі України, але, швидше за все, на правах автономії, — зазначив Стафійчук.

За словами мольфара, існує давня легенда, що Україна почне процвітати тоді, коли країною почне керувати жінка, і це збігається і з його баченням подальшої долі держави.

— Існує давнє українське пророцтво, що справжня влада буде в Україні тоді, коли жінка буде президентом. Колись вона буде при владі, однозначно, — підсумував мольфар.

 загрузка...

Читайте також

Коментарі