Київенерго скаржиться, що споживачі не платять за світло

Київенерго скаржиться, що споживачі не платять за світло

Столичні споживачі продовжують нарощувати заборгованість за електроенергію. У лютому загальний борг по Києву зріс майже на 80 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Київенерго».

— Заборгованість споживачів столиці за використану електричну енергію перед «Київенерго» в лютому зросла на 78 мільйонів гривень і станом на 1 березня перевищила 866,3 мільйона гривень, — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що у лютому найбільший приріст боргу продемонстрували підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності (зокрема, КП «АК «Київводоканал»), установи, фінансування яких здійснюється з державного бюджету та ЖЕО.

Сумарно борг цих споживачів збільшився на 20% і досяг майже 493 мільйонів гривень.

— Заборгованість КП «АК «Київводоканал» у лютому зросла на 48,1 мільйона гривень (у січні – на 30 мільйонів) до 247,1 мільйонів гривень, КП «Київпастранс» – на 7,4 мільйона гривень (у січні – на 10,4 мільйона), — йдеться в повідомленні.

Прийому відзначається, що населення Києва в лютому скоротило борг на 6,7 мільйона  гривень до 209,7 мільйона гривень.

— Скорочення заборгованості відбулось по всіх районах столиці, крім Печерського. Споживачі Дарницького та Солом’янського району залишаються найбільшими боржниками за електроенергію, їхня заборгованість станом на 1 березня становила 30,8 мільйона гривень та 24,1 мільйона гривень відповідно, — наголосили у «Київенерго».

Читайте також: Киянам підвищили вартість газу в два разизагрузка...

Читайте також