Весна-літо 2016: куди влаштуватись на сезонну роботу

До майбутнього весняно-літнього сезону роботодавці почали готуватися ще наприкінці зими. Про це свідчить збільшення числа сезонних вакансій на Міжнародному кадровому порталі hh.ua. Найбільший попит на сезонних працівників традиційно спостерігається в сфері туризму, розваг і готельно-ресторанного бізнесу. Також сезонну роботу пропонують агрокомпанії та організації, які займаються благоустроєм міста.

Головним «постачальником» весняно-літніх вакансій традиційно є сфера туризму. Готуючись до високого сезону, роботодавці шукають гідів, інструкторів, аніматорів, медичних працівників і обслуговуючий персонал. Робота для цих фахівців є як на території України, так і за кордоном. Не відстає сфера громадського харчування та вуличної торгівлі. У більшості ресторанів починають працювати літні майданчики, а в парках з'являються точки з продажу напоїв та вуличної їжі. Відповідно, зростає попит на офіціантів, барменів, продавців морозива і напоїв. Також додаткових працівників на весняний період потребують агрокомпанії та організації з благоустрою міста. За даними бази вакансій hh.ua, збільшилася кількість пропозицій для озеленювачів, садівників, агрономів і менеджерів з продажу рослин.

У Харкові потрібен Інструктор-аніматор для дітей, головним завданням якого буде підготовка і проведення спортивних ігор на природі. Робота сезонна. Рівень винагороди коливається від 3 000 до 6 000 грн. і залежить від обов'язків, які готовий взяти на себе співробітник. У доповненні до зарплати - безкоштовне харчування і можливість жити на території табору.

Для роботи в Україні і Болгарії шукають Майстра дитячої команди. Пошукачеві доведеться пройти серйозний конкурсний відбір: написати про себе есе, відвідати співбесіду, тренінг і 5-денний семінар-практикум. На початковому етапі потрібно мати вищу або незакінчену вищу освіту, обов'язковий досвід роботи з дітьми, високий рівень особистої відповідальності, харизматичність і творчий підхід до роботи. Тих, хто пройде відбір, чекає цікава робота в команді однодумців, можливість подорожувати і реалізовувати власні ідеї. Зарплата від 5 000 до 7 000 грн. залежно від якостей і навичок кандидата. Є можливість постійного працевлаштування в офіс.

У зв'язку з відкриттям велосипедного сезону виник попит на Майстрів по ремонту велосипедів. Головні вимоги вакансії: підвищений інтерес до велосипедного напрямку, наявність практичних навичок в обслуговуванні велосипедів і відповідальне ставлення до виконання завдань. Розмір винагороди від 5 000 грн. Можливий індивідуальний графік роботи.

Сучасний туристичний комплекс запрошує на сезонну роботу Старшого бармена. Головні вимоги до претендентів: знання видів, асортименту і технології приготування алкогольних коктейлів; дотримання касової дисципліни та вміння працювати з програмою R-Keeper. Роботодавець обіцяє гідну зарплату, безкоштовне проживання та харчування. Приємним бонусом буде дружній колектив і робота поблизу моря.

Для вуличної торгівлі потрібен Продавець морозива та безалкогольних напоїв. Обов'язковою умовою роботи є наявність медичної книжки. Графік роботи - тиждень через тиждень. Зарплата від 5 000 грн. + оформлення по КЗпП.

Компанія-постачальник засобів для захисту рослин шукає на весняний період Диспетчера з транспорту. Обов'язкова вимога до претендентів: знання транспортного документообігу та досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року. Обов'язки диспетчера передбачають обробку заявок на доставку товару, формування рахунків на оплату транспорту і контроль руху водіїв. Також на тимчасову роботу в компанію потрібен Бухгалтер. У співробітників буде можливість працювати з березня по червень включно. Компанія гарантує стабільну і своєчасну оплату праці.

Для роботи на приватній садибі під Києвом потрібен досвідчений Садівник. Претендентові на вакансію необхідно добре розбиратися в рослинах, знати особливості обрізки дерев і стрижки газонів. Роботодавець забезпечує всією необхідною технікою, надає окремий будиночок для проживання і можливість працювати 5 або 7 днів в тиждень на вибір. Робота сезонна - з березня по листопад. Оплата - 250 грн. на день.

Для роботи в садовому центрі потрібен Менеджер з продажу рослин з агрономічною або садово-парковою освітою, а також досвідом роботи в розсаднику або садовому підприємстві. Розмір зарплати 4 500 - 5 000 грн. Період роботи - весна 2016 року.

Для тих, хто готовий до роботи з сезонним персоналом, відкрита вакансія Агронома-дослідника. Вимоги до претендентів досить серйозні: вища освіта, досвід роботи від 3-х років, знання англійської і бажано французької мов, а також хороші організаторські здібності. Серед інших обов'язків агроному доведеться займатися закупівлею насіння, брати участь в логістичній доставці техніки, а також проводити моніторинг сільськогосподарських робіт. Винагородою для фахівця такого рівня стане хороша зарплата, офіційне працевлаштування та повний соціальний пакет.

Дані були отримані в результаті аналізу бази вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу hh.ua в березні 2016 року.

Рекомендуємо прочитати

Исследователи смогли существенно ускорить процесс зарядки химических батарей

Исследователи из Дрексельского университета разработали способ быстрой зарядки батарей....

Це може бути цікавим

«Київпарктрансервіс» обманув киян

Депутат від ВО «Батьківщини» Марина Кочур повідомила членів робочої групи та КП «Київпарктрансервіс» щодо неприпустимості прийняття рішення про забудову паркув....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Парламент має намір захистити бізнес від «трудових» перевірок. Чи вдасться?

Наскільки запропоновані норми зможуть полегшити ношу бізнесу у цій сфері, – коментує Яків Гольдарб, адвокат, співзасновник Goldarb....