В окупованому Криму закривають єдину устричну ферму

В окупованому Криму закривають єдину устричну ферму

Власника устричного виробництва, що знаходиться в селищі Кацівелі (окупований Крим, прим.ред.) Сергія Кулика повідомили, що за користування акваторією повинні відбутися торги, хоча, як заявляє бізнесмен, згідно з частиною 9 статті 17.1 Федерального закону «Про конкуренції», укладення договору на новий термін з орендарем,  здійснюється без проведення конкурсу і аукціону.

Про ситуацію розповіли Новости Крыма.

 — Знаходження устрично-мідійної плантації, а також будь-яких комерційних об’єктів на території полігону суперечить інтересам Російської Федерації і завдає прямої шкоди проведенню фундаментальних наукових досліджень, обороноздатності і безпеці Росії», — повідомив в листі Кулику начальник «Управління координації та забезпечення діяльності організацій в сфері науки» М. Романовський.

Загалом, Батьківщина в небезпеці, — каже Кулик.

 — Коли президент Путін оголосив курс на імпортозаміщення, я думав, що мені буде зелене світло: адже я єдиний в країні вирощую устриці — по 40 000 штук на рік. Думав, розвернуся — нарощу обсяги до 400 000 устриць щорічно, буду всій Росії постачати. Зараз розширюватися вже і не думаю — зберегти б, що є, — поскаржився невдаха.

Як відомо, ще недавно окупацыйны ЗМІ із захопленням розповідали про «перспективи кримського бізнесу».загрузка...

Читайте також

Коментарі