Українських лижників під час Чемпіонату України змусили «з’їжджати по голій землі»?

Українських лижників під час Чемпіонату України змусили «з’їжджати по голій землі»?

Видання ProZak оприлюднило шокуючі фотографії про проведення Чемпіонату України на горі Красія в Закарпатті і це викликало значний резонанс в країні.

Видання писало про те, що попри відсутність умов для проведення Чемпіонату та Кубка України на горі Красія Велокоберезнянського району, чиновники не тільки вирішили таки провести його, але й продовжили програму.

Очевидці та учасники чемпіонату стверджували, що все це відбувалося через те, що один із чиновників з лиждної федерації володіє гірськолижним курортом «Красія» і був зацікавлений у відмиванні коштів. Окрім того, найвище міністерське спортивне керівництво також приїхало на «Красію» і жило в шикарних умовах, тому додому не поспішало.

І ось в мережі появилися нові шокуючі фотографії з цього чемпіонату, які підтверджують, що умов для змагань не було. Спортсмени понищили інвентар, а окрім того, було багато травм.

vv

uuu
ttt
yyy
www
qqq
rrr

Очевидці також опублікували фото розкішного готелю, у якому жило міністерське та спортивне чиновництво:

eee

Підсумувати все це дійство можна одним коментарем спортсмена-гірськолижника із соцмереж: «Мені от цікава позиція тренерів. Тримати язик в задниці? Навіть фотки бояться виставити! Де та професура яка шастає по Європі? Або спеціалісти по збору і розповсюдженню інформації? Чого мовчите? Що,. подобається як над вами знущаються? Та хрен з вами — над дітьми знущаються! Чи ви там так замазані що боїтеся? За що? Вид спорта «за свої», ви тратите свої гроші і ще скидаєтесь на дядю! Всі мовчать! От так і живем…».

Джерело: ProZakзагрузка...

Читайте також

Коментарі