У Києві виступлять легендарні шведські металісти

Шведські металісти Tiamat возз'єдналися і виступлять з першим сольним концертом в Києві.

Місце: клуб Sentrum, вул. Шота Руставелі, 11 Дата: 15, вересня 2016 року Квитки: 450-900 грн Зустріч в Вконтакте Зустріч в Facebook Організатор: Happy Music Group

За чверть століття своєї історії Tiamat неодноразово змінювали свій склад, стиль і звучання. Єдиним постійним учасником групи є її засновник, вокаліст і автор пісень - Йохан Едлунд. Спочатку музика колективу була сумішшю агресивного death-metal з потужним гроулінгом. І це цілком відповідало назві групи - імені шумерської богині хаосу Tiamat. Завдяки цьому в 90-е колектив здобув заслужену любов шанувальників нової хвилі doom metal, яка піднімалася в ті роки. Але поступово клавішні пасажі вийшли з тіні, почали чудесно підкреслювати тяжкість складних гітарних партій і створювати неповторну містичну атмосферу. Потім група відійшла до пінкфлойдовским психоделічним настроєм. А останні їхні альбоми можна віднести скоріше до епічності і мелодійного gothic-rock. Подібні стилістичні зміни Йохан Едлунд прокоментував так: «Щось змусило мене раптом задуматися про минуле, уявити, яким люди запам'ятають мене, якщо я раптом помру. Не хотілося б мені залишитися в їх пам'яті хлопцем, який за версту виділяв тугу і похмурі настрої».

У 2014-му музичний світ вразила новина: Йохан на офіційній сторінці групи в Facebook оголосив про відхід з Tiamat. Деякий час про групу не було ніяких новин. Через рік подорожей і пошуків себе фронтмен нарешті прояснив ситуацію. Він пояснив свій вчинок потрясінням, викликаним смертю батька, оголосив про возз'єднання групи і про початок роботи над новим альбомом.

З 2016-му група з новими силами дасть кілька концертів, і один з них в Києві. Почути наживо меланхолійних скандинавів нам пощастить у столичному клубі SENTRUM 15-го вересня.

Рекомендуємо прочитати

Правоохранительные органы Украины перешли в усиленный режим работы

Госпогранслужба вместе с другими правоохранительными органами с 20 августа переходят на усиленное несение службы....

Це може бути цікавим

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Сирии произошел взрыв, есть погибшие

Сегодня, 19 августа, в сирийском портовом городе Латакия взорвался автомобиль....