У Києві пустять чотири нічних маршрути

У Києві пустять чотири нічних маршрути

Замість 12 намічених нічних маршрутів в Києві поки запустять лише  чотири. Зробити це планують до вересня. 

Про це пише «Знай» . 

Зараз над запуском маршрутів працює спеціальна комісія. До неї входять представники департаменту транспортної інфраструктури, поліції, безпеки на транспорті, а також районних ШЕУ.

 — Протягом останніх двох місяців комісія вивчала пасажиропотік і стан доріг на чотирьох маршрутах — від залізничного вокзалу до житлових масивів Виноградар, Лісовий, Харківський та Біличі. Найдовший маршрут на Новобіличі. Він пролягатиме від Новобіличів, через залізничний вокзал і Європейську площу йти до мосту метро і на вулицю Малишка. Але для запуску цих автобусів треба закрити ями на київських дорогах, — розповіла прес-секретар департаменту Олена Кирилова.

За словами Кирилової, «Київавтодор» та «Київпастранс» уже розробили графіки ремонту доріг. 16 березня їх повинна затвердити комісія. У комунальному підприємстві «Київавтодор» кажуть, що вже почали ремонт доріг.

Поточним ремонтом охопимо 330 000 квадратних метрів доріг. Роботи триватимуть навесні і влітку. Крім того, плануємо капітальний ремонт 44 вулиць. Серед них — проспект Бажана, Голосіївська площа, вулиці Кіквідзе, Саперно-Слобідська та Петлюри, — повідомили в прес-службі підприємства.

Завершити ремонт планують до осені.загрузка...

Читайте також

Коментарі