Нардеп розповів, як часто потрібно міняти уряд

Нардеп розповів, як часто потрібно міняти уряд

У «високих» кабінетах нарешті почули сигнал від українського суспільства про необхідність перезавантаження уряду. Про це в ефірі телеканалу “112.Україна” заявив народний депутат Валерій Пацкан.

За його словами, це питання має стати першочерговим наступного тижня у парламенті. “Якщо будь-яка депутатська група або фракція зараз буде розказувати, що нібито ми не можемо створити нову коаліцію і перезавантажити уряд, і наполягатиме на позачергових виборах, то це повна маячня, — сказав нардеп. — Президент дав чітко зрозуміти, що треба сідати за стіл переговорів і не повторювати помилок 2005 року».

На думку парламентаря, Кабмін треба переформатовувати, як мінімум, раз на рік, при цьому залишати міністрів, які виконують свої завдання в реформуванні країни. “Мене тішить, що у «високих» кабінетах нарешті почули сигнал, який йде знизу, тому що українське суспільство сьогодні вимагає перезавантаження Кабміну”, — наголосив він.

За словами Валерія Пацкана, зрушення у реформах можливі, якщо політсили  представлятимуть своїх міністрів і братимуть на себе відповідальність. «Будь-яка політична сила повинна приходити, представляти своїх міністрів, брати на себе відповідальність, тоді ми будемо мати в державі реальні зрушення в частині реформ», – сказав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі