Україна є основним інтересом Росії, але не США

Фрагменти інтерв'ю Барака Обами The Atlantic:

Путін діяв в Україні так, як ніби держава-сателіт збирається вислизнути з його рук. І він імпровізував таким чином, щоб повернути свій контроль там. Він зробив ту ж саму річ у Сирії, не враховуючи величезну вартість такого кроку для добробуту своєї країни.

Ті, хто стверджує, що так чи інакше Росія знаходиться в більш вигідному становищі зараз в Сирії чи в Україні, ніж це було раніше, до вторгнення в Україну, або до розгортання військових сил у Сирії, в корені неправильно розуміють природу влади у зовнішній політиці або в світі в цілому. Реальна влада означає, що ви можете отримати те, що ви хочете, без прояву насильства. Росія була набагато потужнішою державою, коли Україна була з вигляду незалежною країною, а Путін міг смикати за ниточки її клептократичну еліту.

Україна є основним інтересом Росії, але не США, так що Росія завжди зможе підтримувати в ній ескалацію для збереження панування.

Справа в тому, що Україна не є країною-членом НАТО і буде уразливою для військового домінування Росії незалежно від того, що ми робимо.

Моя позиція щодо України реалістична. Але це приклад того, де ми повинні дуже чітко розуміти наші основні інтереси, і за що ми готові воювати там. І все одно там завжди буде деяка двозначність.

Джерело: 112

Читайте також: Пайетт назвав умову підтримки України новим президентом США

Рекомендуємо прочитати

Легендарный бренд обуви выставлен на продажу

Элитный обувной бренд Jimmy Choo объявил, что ищет покупателя....

Це може бути цікавим

Ученые объяснили, почему люди переедают

Ученые обнаружили гены, связанные с повышенной тягой к жирной пище и шоколаду....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві прямо посеред дороги знайшли труп

У Києві очевидці помітили тіло чоловіка, яке лежало прямо посеред дороги....