Україна є основним інтересом Росії, але не США

Фрагменти інтерв'ю Барака Обами The Atlantic:

Путін діяв в Україні так, як ніби держава-сателіт збирається вислизнути з його рук. І він імпровізував таким чином, щоб повернути свій контроль там. Він зробив ту ж саму річ у Сирії, не враховуючи величезну вартість такого кроку для добробуту своєї країни.

Ті, хто стверджує, що так чи інакше Росія знаходиться в більш вигідному становищі зараз в Сирії чи в Україні, ніж це було раніше, до вторгнення в Україну, або до розгортання військових сил у Сирії, в корені неправильно розуміють природу влади у зовнішній політиці або в світі в цілому. Реальна влада означає, що ви можете отримати те, що ви хочете, без прояву насильства. Росія була набагато потужнішою державою, коли Україна була з вигляду незалежною країною, а Путін міг смикати за ниточки її клептократичну еліту.

Україна є основним інтересом Росії, але не США, так що Росія завжди зможе підтримувати в ній ескалацію для збереження панування.

Справа в тому, що Україна не є країною-членом НАТО і буде уразливою для військового домінування Росії незалежно від того, що ми робимо.

Моя позиція щодо України реалістична. Але це приклад того, де ми повинні дуже чітко розуміти наші основні інтереси, і за що ми готові воювати там. І все одно там завжди буде деяка двозначність.

Джерело: 112

Читайте також: Пайетт назвав умову підтримки України новим президентом США

Рекомендуємо прочитати

Росіяни перетворять частину окупованого Севастополя на село

Російська окупаційна влада планує визнати частину населених пунктів і земель Севастополя сільською місцевістю....

Це може бути цікавим

В Україні пологи зроблять платними

Пологи в Україні будуть платними від 2019 року....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Зустріч Волкера і Суркова відбудеться у закритому режимі

Зустріч спеціального представника США з питань України Курта Волкера з помічником президента Росії Владиславом Сурковим відбудеться у Мінську у закритому для пр....