СБУ не буде переслідувати українських артистів, які виступають в РФ

СБУ не буде переслідувати українських артистів, які виступають в РФ

Служба безпеки України не буде переслідувати українських артистів, які виступають в Росії. Про це розповіла речник СБУ Олена Гітлянська, пише «Сегодня«.

Службою безпеки постійно проводяться заходи, спрямовані на захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного потенціалу України. У разі виявлення ознак вчинення злочинів, робляться заходи для ліквідації наслідків у відповідності до чинного законодавства, — пояснила Олена Гітлянська в коментарі кореспонденту видання.

Ще в минулому році музичний продюсер Потап заявив, в Росію він буде їздити до тих пір, поки їх запрошують на концерти і це не забороняється українським законодавством. Виступає в Росії також співак Іван Дорн, правда, при цьому співак не приховує свою проукраїнську позицію. Більш того, як написав на своїй сторінці в соцмережі телеведучий Сергій Притула, зароблені гроші Дорн в тому числі жертвують на потреби українських бійців.

За гроші, які мені давав Іван Дорн, я восени купував джип для хлопців в АТО, оптику, шоломи … Гроші були великі і, що важливо, в валюті. Робилося все «тихо-ша», тому що розклад, коли людина заробляє «там», а допомагає «тут» всіх задовольняло. всіх, крім «ура-патріотів», — написав на своїй сторінці в соцмережі Притула.

Читайте також: В Україну не пустили російський рок-гуртзагрузка...

Читайте також

Коментарі