Пасішник відмовився давати свідчення в НАБУ

Пасішник відмовився давати свідчення в НАБУ

Виконавчий директор «Нафтогазу» Андрій Пасішник у п’ятницю під час допиту в Національному антикорупційному бюро відмовився давати свідчення.

Про це в ефірі телеканалу «112» заявив антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

Пасішник вчора в НАБУ відмовився на підставі статті 63 Конституції України давати покази. Сказав, що, оскільки він з дороги, стомлений, йому треба спочатку відпочити, набратися сил. Ми його цю заяву прийняли, – сказав він.

При цьому Холодницький зазначив, що йому було «дуже цікаво» ввечері побачити Пасішника в ефірі телеканалу «Інтер», «де він досить бадьоро виглядав і досить бадьоро коментував ці обставини».

Сам Пасішник підтвердив цей факт «Українській правді«.

За його словами, він відмовився давати свідчення, оскільки втомився після тривалого перельоту, а також «враховуючи багатогодинне оголошення підозри, не мав фізичної можливості давати свідчення у той день».

Крім того, за словами Пасішника, адвокати порадили йому взяти тайм-аут на вивчення суті підозри для формування правильної правової позиції захисту.

Як відомо, Пасішника підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 344 Кримінального Кодексу (втручання у діяльність державного діяча).

Під час розслідування детективи НАБУ встановили факт здійснення 25.01–01.02.2016 незаконного впливу Пасішником на міністра економіки Айвараса Абромавичуса з метою внесення проти волі міністра пропозиції про призначення його на посаду заступника міністра.

Читайте також: НАБУ не має претензій до Кононенка, — Луценкозагрузка...

Читайте також