Політичні сили визначились з майбутньою парламентською більшістю, — експерт

Політичні сили визначились з майбутньою парламентською більшістю, — експерт

Голова правління Центру соціологічних і політичних досліджень «Соціовимір» Сергій Таран переконаний, що демократичні політичні сили визначились з майбутньою парламентською більшістю.

Таку думку політолог висловив в ефірі «5 каналу», передає УНН.

Маємо всі шанси, що це будуть фактично ті самі п’ять політичних сил, які були до того. Приблизний формат тих політичних сил, які утворили коаліцію, збережеться,— прогнозує експерт.

На думку Тарана, небезпека, яка зараз стоїть перед Україною, мала б переконати депутатів мати спільну відповідальність за дії уряду.

Хотілося б бачити колективну відповідальність всіх фракцій, які утворюють більшість, за дії уряду. Цього ніколи не було, на превеликий жаль. Але без цього ми матимемо сценарій, який вже бачили, — застерігає він.

Як відомо, до складу коаліції «Європейська Україна» увійшли Народний Фронт, Блок Петра Порошенка, партії «Об’єднання «Самопоміч”, Радикальної партії Олега Ляшка та ВО «Батьківщина».

Найперше про вихід з коаліції заявила Радикальна партія. Після провалього голосування за відставку Арсенія Яценюка таке ж рішення прийняли «Самопоміч» і «Батьківщина».

Читайте також: Політолог назвав найбільш прохідного кандидата на посаду прем’єразагрузка...

Читайте також