Час Яценюка пройшов, — Саакашвілі

Час Яценюка пройшов, — Саакашвілі

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк не виправдав очікувань громадян країни і втратив їх довіру, заявив в інтерв’ю німецькому виданню Die Zeit губернатор Одеської області, екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

Час Яценюка пройшов. Українці втратили довіру до держави і уряду, люди багато терпіли, страждали. Вони не розуміють, як Яценюк може говорити, що все було в порядку. Тому його рейтинги за результатами опитувань впали нижче одного відсотка, — заявив Саакашвілі.

За словами голови Одеської ОДА, «друга проблема полягає у впливі олігархів, з якими Яценюк дружить».

Після Євромайдану навесні 2014 року у них було менше впливу на політику, ніж коли-небудь раніше. Вони більше не могли, як раніше, впливати на рішення парламенту. Але їх вплив на роботу уряду став в кілька разів більшим за останні кілька тижнів. Яценюк отримав довіру парламенту кілька днів тому лише тому, що депутати, яким платять олігархи, голосували за нього, — сказав він.

При цьому Саакашвілі зазначив, що Яценюк завжди бачив у ньому конкурента.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, однак, бачив з першої ж зустрічі у мені того, хто прийшов його замінити. Йому ніколи не подолати цей страх, — заявив одеський губернатор.

Читайте також: Яресько, Гройсман чи й надалі Яценюк: плюси й мінуси їхнього прем’єрствазагрузка...

Читайте також