Адвокат Савченко: Я починаю кримінальне переслідування «Лексуса» і «Вована»

Адвокат Савченко: Я починаю кримінальне переслідування «Лексуса» і «Вована»

Адвокат українського воєнного пілота Надії Савченко, яка уже другий рік знаходиться у тюремному ув’язненні в Росії, Марк Фейгін хоче розпочати кримінальне переслідування пранкерів, які підсунули йому «фейковий» лист від Президента Петра Порошенка, повідомляє «Знай«.

Я починаю кримінальне переслідування «Лексуса» і «Вована». Ось і подивимося, хто вас кришує, — написав він.

У розмові з журналістами Фейгін пояснив, чому він спочатку повірив у «лист Порошенка».

Напередодні, коли я отримав цей лист, мені телефонував генеральний консул, який повідомив, що зі мною має зв’язатись «перше обличчя в адміністрації президента України», для того, щоб передати йому лист. Це буде чорновий варіант, який потрібно буде переглянути та узгодити, — пояснив ситуацію адвокат Марк Фейгін.

Повірити було просто не можливо, оскільки о 9 ранку, я йшов до Надії і ніс їй цілу гору листів. Ситуація була напружена, я мав щось зробити, аби вивести її з голодування, — повідомляє адвокат.

Він також відмітив, що «Вован» та «Лексус» обманули не лише його та Савченко, а і представників дипломатичного відомства.

Фейгін вважає ситуацію з «листом Порошенка» «спецоперацією».

Лишається тільки вияснити, хто замовник цього обману і покарати винних. Жарти в складній ситуації з Савченко не припустимі, — заявив адвокат у інтерв’ю.

Читайте також: У Росії жартівник місяцями керував рішеннями судів по телефонузагрузка...

Читайте також