У Києві відкриють «Офіс реформ»

У Києві відкриють «Офіс реформ»

У Києві буде створено «Офіс реформ» для впровадження ключових процесів перетворень в столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час зустрічі з представниками компаній-членів Американської торгівельної палати в Україні.

Ми зосереджені на тому, щоб зробити столицю технологічним містом в управлінні – коли інновації та високі технології допомагають місту стати по-справжньому комфортним для його жителів і гостей, – сказав мер. – І наше прагнення – вивести місто Київ на світовий рівень розвитку. Для цього, зокрема, ми розробили план створення в Києві окремої групи управлінців, так званий «Офіс реформ». Це буде команда, яка буде працювати за принципами проектного менеджменту та стратегічного планування, буде впроваджувати реформи, – підкреслив Віталій Кличко.

Мер зазначив, що «Офіс реформ» – це окрема організаційна структура поза КМДА, яка фінансується за рахунок донорських коштів.

Співробітники «Офісу реформ» – це проектні менеджери, найкращі фахівці з приватного сектора, які розробляють реформи, здійснюють їх планування, виконують необхідні узгодження і затвердження, і потім – супроводжують втілення, – зазначив київський міський голова.

Передбачається також створення Експертної ради (на громадських засадах, з представниками міжнародної спільноти і МФО), яка буде підтримувати «Офіс реформ» в розробці концепцій стратегічних реформ і контролювати їх реалізацію.загрузка...

Читайте також